Usługi Zielona Góra:

Szafy magazynowe

Nowa jakość w zarządzaniu zapasami w Twojej firmie.

W prosty i bezproblemowy sposób zarządzamy gospodarką magazynową w firmach klientów.
Wszystkie niezbędne części i elementy dostępne natychmiast bez potrzeby kontroli stanu magazynowego.

Proste rozwiązanie, nowoczesne podejście.

Aplikacja (Android)

Szafy magazynowe

Dostęp do części zamiennych ma wpływ na to, ile trwa naprawa. Awaria maszyny lub instalacji wymaga często wymiany uszkodzonego elementu na nowy. Im jest on łatwiej dostępny, tym krócej trwa naprawa i przestój maszyny, a straty są dla firmy mniejsze. Wymiana części i usunięcie awarii może nastąpić od ręki, gdy części te są dostępne na miejscu. Pozwalają na to szafy magazynowe Martech. Działają one na zasadzie magazynu konsygnacyjnego – czyli za części płaci się dopiero wtedy, gdy zostaną one pobrane z szafy magazynowej. Rozwiązanie to oferujemy naszym klientom z Zielonej Góry.

Części zamienne pod ręką

Skrócenie czasu naprawy maszyny lub instalacji to zmniejszenie strat, które w wyniku awarii ponosi firma. Dostępność niezbędnych części zamiennych na miejscu wpływa na czas naprawy. Zapotrzebowanie na części w danej firmie ściśle zależy od używanego przez nią sprzętu. Każda linia produkcyjna to inny zestaw urządzeń, instalacji i niezbędnych części zamiennych. Dlatego można z góry ustalić, jakiego rodzaju elementy powinny się znajdować stale pod ręką – w szafie magazynowej Martech umieszczonej w Waszym zakładzie. Nasi technicy pomagają w przygotowaniu listy elementów niezbędnych do zabezpieczenia działania maszyn i linii produkcyjnych każdego z naszych klientów z Zielonej Góry. W przypadku wystąpienia awarii dostępność tych części na miejscu pozwoli skrócić czas naprawy do absolutnego minimum.

Magazyn Martech w Państwa firmie

Szafa magazynowa jest tak właściwie naszym magazynem części zamiennych umieszczonym w Waszej firmie. To rozwiązanie bardzo wygodne i opłacalne, gdyż zawartość takiego magazynu jest dopasowana do potrzeb zakładu, w którym się znajduje. Ustalamy z naszymi klientami z Zielonej Góry, jakie elementy i części zamienne mogą być im potrzebne. Następnie zapewniamy wyposażenie szafy magazynowej zgodnie z tymi ustaleniami. W przypadku awarii w firmie, która dysponuje szafą magazynową Martech, nie zabraknie żadnego potrzebnego elementu. Wszystkie części zamienne niezbędne do naprawy będą natychmiast dostępne – przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Płacą Państwo tylko za użyte elementy

Natychmiastowy dostęp do części zamiennych to tylko jedna z zalet szaf magazynowych. Rozwiązanie to ma przewagę nad innymi formami gospodarki magazynowej także dzięki redukcji wydatków na zakup części. Magazynowanie części, by nimi dysponować na wypadek awarii, to dla firmy wydatek na zakup tych części zanim jeszcze będą potrzebne. Zarządzanie ich magazynem to kolejne koszty w postaci czasu pracy magazyniera. Natomiast szafa magazynowa Martech daje stały dostęp do części bezpośrednio w firmie i bez takich zbędnych kosztów. Idea szaf magazynowych Martech brzmi: „Płacisz za to, co użyjesz”. Są one magazynami konsygnacyjnymi – tzn. płatność za części następuje dopiero wtedy, gdy zostaną one pobrane z szafy. Nasz klient oszczędza na kosztach magazynowania. Na nas spoczywa zapewnienie dostępności odpowiedniego zestawu części i obsługa szafy magazynowej. Magazyny konsygnacyjne Martech pozwalają więc na natychmiastowy dostęp do tysięcy części, bez konieczności ich gromadzenia, ewidencjonowania, zamawiania, bez kosztów dostawy oraz strat czasu na czekanie na dostawę.

Martech dba o zawartość szafy magazynowej

Szafa magazynowa jest prostym i nowoczesnym podejściem do kwestii stałego dostępu do części zamiennych. Pozwala na ograniczenie kosztów związanych z magazynowaniem części i strat wynikających z wydłużonego czasu usuwania awarii. Martech w bezproblemowy sposób i ściśle według potrzeb zarządza gospodarką magazynową w Waszych firmach. Kontrolę stanu magazynowego części zamiennych bierzemy na siebie. Uzupełniamy ich zapasy zawsze na czas. Stosujemy funkcjonalny sposób znakowania magazynowanych elementów. Dzięki aplikacji mobilnej obsługa i pobieranie części z szafy odbywa się w sposób intuicyjny. Umieszczenie szafy magazynowej Martech w Waszej firmie oznacza koniec problemów z dostępnością części zamiennych w sytuacjach krytycznych.

Obejrzyj film:

Kontakt:

538 559 170

Usługi Zielona Góra: