Szafy vendingowe

Nowa jakość w zarządzaniu zapasami w Twojej firmie.

W prosty i bezproblemowy sposób zarządzamy gospodarką magazynową w firmach klientów.
Wszystkie niezbędne części i elementy dostępne natychmiast bez potrzeby kontroli stanu magazynowego.

Proste rozwiązanie, nowoczesne podejście.

Aplikacja (Android)

Szafy magazynowe - Magazyn konsygnacyjny

Awaria maszyny lub instalacji często wymaga natychmiastowej wymiany uszkodzonego elementu na nowy. Dostępność części zamiennych wpływa na to, ile czasu zajmie naprawa. Im krócej trwa naprawa i przestój maszyny, tym straty dla firmy są mniejsze.

Jeśli części zamienne są dostępne na miejscu, usunięcie awarii i wymiana części następuje od ręki. Umożliwiają to szafy magazynowe Martech. Rozwiązanie szaf magazynowych działa na zasadzie magazynu konsygnacyjnego tzn. płatność za części następuje dopiero wtedy, gdy zostaną one pobrane z szafy.

Części zamienne pod ręką

Szybkie usunięcie awarii to ograniczenie strat dla firmy, a czas naprawy zależy też od dostępności niezbędnych części zamiennych. Każda linia produkcyjna to inne potrzeby, inny zestaw urządzeń, instalacji, i niezbędnych części zamiennych. Z góry można wskazać, jakie elementy będą potrzebne do naprawy posiadanego sprzętu.

Nasi technicy pomogą ustalić niezbędne elementy do zabezpieczenia działania maszyn i linii produkcyjnych. Dostępność tych części na miejscu skróci do minimum czas naprawy.

Nasz magazyn w Waszej firmie – Szafa magazynowa

Szafy magazynowe Martech to rozwiązanie wygodne i opłacalne. Taka szafa jest naszym magazynem części zamiennych umieszczonym w Waszej firmie. Magazynem o zawartości, dopasowanej do potrzeb zakładu, w którym się znajduje.

Ustalamy razem z Wami, co może być potrzebne i zapewniamy, że w przypadku awarii w firmie nie zabraknie żadnego elementu i części zamiennych. Wszystko, co niezbędne do usunięcia awarii, będzie natychmiast dostępne, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Płacą Państwo tylko za użyte elementy

Szczególna przewaga szaf magazynowych nad innymi formami gospodarki magazynowej polega nie tylko na natychmiastowym dostępie do części zamiennych. Kolejną korzyścią jest redukcja wydatków na zakup części.

‘’Płacisz za to co użyjesz’’ – to idea szaf magazynowych Martech.

Zabezpieczenie działu utrzymania ruchu i magazynowanie części, by dysponować nimi na wypadek awarii, wymaga od firmy wydatku na ich zakup zanim jeszcze będą potrzebne, a zarządzanie tymi częściami, to kolejne koszty w postaci czasu pracy magazyniera.

W przypadku naszego rozwiązania płatność za części następuje dopiero po pobraniu części z szafy magazynowej.

To na nas spoczywa zapewnienie dostępności odpowiedniego zestawu części zamiennych oraz obsługa ich magazynowania. Rozwiązanie szaf magazynowych działa na zasadzie magazynu konsygnacyjnego tzn. płatność za części następuje dopiero wtedy, gdy zostaną one pobrane z szafy.

Magazyny konsygnacyjne Martech pozwalają na natychmiastowy dostęp do tysięcy części, bez konieczności ich gromadzenia, ewidencjonowania, zamawiania, bez kosztów dostawy i bez czasu oczekiwania na dostawę.

Dbamy o odpowiednią zawartość szafy magazynowej

Szafa magazynowa to proste i nowoczesne podejście do zapewnienia stałego dostępu do części zamiennych. Pozwala ona na ograniczenie zarówno kosztów związanych z magazynowaniem części, jak i strat wynikających z wydłużonego czasu usuwania awarii.

W tym zakresie Martech w prosty i bezproblemowy sposób zarządza gospodarką magazynową w firmach klientów. Robimy to ściśle według Waszych potrzeb. Bierzemy na siebie kontrolę stanu magazynowego części zamiennych. Uzupełniamy ich zapasy zawsze na czas. Stosujemy funkcjonalny sposób znakowania każdego z magazynowanych elementów.

Obsługa i pobieranie części z szafy odbywa się w intuicyjny sposób przy pomocy aplikacji mobilnej. Umieszczenie szafy magazynowej Martech w Waszej firmie oznacza koniec problemów z dostępnością części zamiennych w krytycznych sytuacjach.

Obejrzyj film: