Usługi Zielona Góra:

Mobilny serwis 24h

Awaria może się zdarzyć w dowolnym momencie. Może zatrzymać produkcję w nocy, na koniec zmiany czy w weekend. Im dłużej trwa przerwa w produkcji, tym większe straty dla firmy. Dlatego Martech udostępnia klientom z Zielonej Góry całodobowy mobilny serwis 24/7. Nasi specjaliści są stale w pogotowiu. Jako jedyni na rynku jesteśmy w stanie rozpocząć usuwanie awarii niezwłocznie po jej zgłoszeniu naszemu mobilnemu serwisu 24/7.

Nasz mobilny serwis 24h to oszczędności dla klientów
Wszystkie maszyny i instalacje mogą ulec awarii. Zwłaszcza gdy są wykorzystywane w możliwie najszerszym zakresie i dla osiągnięcia największej wydajności, pracują pod znacznymi obciążeniami. Gdy przydarzy się awaria, w określonym stopniu produkcja i normalne funkcjonowanie zakładu nie jest możliwe. Każda godzina takiego przestoju to wysokie koszty – firma ponosi straty.

Mówi się czasem, że problemy lubią pojawiać się w najmniej oczekiwanym momencie. Awaria może się zdarzyć w nocy, w weekend, na koniec zmiany. Dlatego Martech oferuje klientom z Zielonej Góry wsparcie w formie mobilnego serwisu 24/7. Stworzyliśmy go po to, aby bez zbędnej zwłoki móc udzielić Państwu pomocy.

Gdy z powodu awarii staje linia produkcyjna, a zakład w tym momencie realizuje pilne zamówienie, to konsekwencje takiego zdarzenia mogą znacznie wykraczać nawet poza kwestię przejściowego spadku wydajności. Możemy ograniczyć to ryzyko, ponieważ jako jedyni na rynku jesteśmy w stanie zająć się usuwaniem awarii w Państwa zakładzie niezwłocznie po jej telefonicznym zgłoszeniu. W dowolnym momencie dowolnego dnia tygodnia.

Stale mamy dostęp do potrzebnych części

Nasz mobilny serwis 24/7 posiada ważny atut, który wynika z tego, że Martech to nie tylko mobilny warsztat oferujący klientom z Zielonej Góry usługi w zakresie napraw i usuwania awarii. Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją, posiadającą 9 stacjonarnych oddziałów, które świadczą usługi dla klientów z południowo-zachodniej Polski oraz z przygranicznych rejonów Niemiec i Czech. Przede wszystkim jesteśmy też doświadczonym sprzedawcą oraz dystrybutorem wyspecjalizowanym w zakresie hydrauliki siłowej, pneumatyki, centralnego smarowania i powiązanych dziedzin.

Dlatego szeroki asortyment urządzeń, części zamiennych, różnych elementów i wyposażenia mamy w stałej ofercie. Posiadamy stały dostęp do bardzo szerokiego asortymentu elementów, które mogą być potrzebne podczas usuwania dowolnej awarii. Nasz mobilny serwis 24h ma dostęp do tej ogromnej bazy części zamiennych w pełni niezależnie od godzin pracy naszych oddziałów. Jest więc zawsze wyposażony we wszystko, co niezbędne do usunięcia awarii.

Dojeżdżamy i naprawiamy u klienta

W Państwa zakładzie doszło do awarii? Wystarczy kontakt telefoniczny z naszym mobilnym serwisem 24/7. Nasi specjaliści są stale w pogotowiu, więc zgłoszenia można dokonać w dowolnej chwili, o dowolnej porze. Nie trzeba martwić się częściami zamiennymi ani narzędziami. Nasi serwisanci mają dostęp do potrzebnych części. Warsztat mobilny, którym przyjadą do Państwa, będzie wyposażony w cały sprzęt potrzebny do usuwania awarii. Krótko mówiąc: Państwo zgłaszają awarię, a my niezwłocznie i kompleksowo zajmujemy się jej usunięciem.

Martech posiada obecnie osiem mobilnych warsztatów. Dlatego jesteśmy w stanie bezzwłocznie przystąpić do usuwania awarii jednocześnie nawet u kilku naszych klientów. Nasi doświadczeni specjaliści z mobilnego serwisu 24h szybko i trafnie zdiagnozują problem i wskażą zakres niezbędnego remontu, aby Państwa urządzenie odzyskało pełną sprawność. Węże hydrauliczne o rozmiarach do 2 cali zakuwamy na miejscu. Usunięcie awarii od ręki lub podjęcie wszelkich innych niezbędnych czynności naprawczych zależne jest od charakteru awarii i odbywa się w konsultacji z klientem. Dokonując wymian i napraw zawsze korzystamy z najlepszej jakości części i podzespołów. Testujemy sprawność powierzonego naszym serwisantom sprzętu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszych oddziałach w południowo-zachodniej Polsce.

Usługi Zielona Góra: