Usługi Zielona Góra:

Remonty maszyn i urządzeń

Szybka reakcja w przypadku awarii urządzenia, a następnie pilne jej usunięcie, to możliwość zminimalizowania strat, które mogą powstać w wyniku przestoju linii produkcyjnej. Naszym klientom z Zielonej Góry zapewniamy błyskawiczną reakcję na awarie maszyn i urządzeń, które użytkują. Martech jest liderem w tym zakresie. Nasi doświadczeni specjaliści skutecznie rozwiążą każdy Państwa problem ze sprzętem. Nie tylko remontujemy maszyny i urządzenia, ale zapewniamy swoim klientom z Zielonej Góry także fachowe przeglądy i konserwację sprzętu. To ogranicza ryzyko wystąpienia usterek.

Remonty standardowe i niestandardowe

Klientom z Zielonej Góry oferujemy szereg rozwiązań wpływających na redukcję czasu usuwania awarii. W Martech doskonale wiemy, jak dla każdej firmy ważna jest możliwość ciągłego i bezproblemowego korzystania z posiadanych przez Państwa urządzeń i maszyn. Każda awaria, każdy przestój – to wymierne straty finansowe. Zwłaszcza gdy usunięcie przyczyny problemu nie następuje szybko.

Martech ogranicza wynikające z awarii straty klientów poprzez zapewnienie błyskawicznej reakcji na zgłoszenia awarii maszyn i urządzeń: silników elektrycznych, pomp, siłowników itd. W tym zakresie jesteśmy liderem na rynku, działamy w całym kraju, oczywiście także w Zielonej Górze. Żelazną zasadą naszej firmy jest podejmowanie takich działań, które prowadzą do zaspokojenia wszelkich potrzeb naszych klientów, działających w różnych gałęziach przemysłu.

Naszym atutem jest szeroki zakres remontów i napraw, których się podejmujemy. Nasi fachowcy są doświadczeni zarówno w zakresie realizacji standardowych remontów maszyn i urządzeń, jak i w zakresie remontów bardzo nietypowych. Szczycimy się tym, że podejmujemy się takich remontów, których przeprowadzenia odmawiają typowe ekipy remontowe, nie tak doświadczone i wyspecjalizowane jak specjaliści Martech. Realizujemy remonty silników, elektrowibratorów, elektrobębnów, motoreduktorów i wielu innych maszyn i urządzeń. Wykonujemy naprawy mechaniczne, przezwojenia i inne usługi. Klientów z Zielonej Góry zachęcamy do kontaktu i konsultacji.

Pomożemy zapobiec awariom

Idealną sytuacją jest, gdy do awarii w ogóle nie dochodzi. W Martech doskonale to rozumiemy. Dlatego oferujemy klientom z Zielonej Góry prowadzenie działań zdolnych zapobiegać kłopotliwym awariom. Kluczowe znaczenie mają przeglądy i konserwacje maszyn i urządzeń, które nasi specjaliści realizują z wyjątkowym profesjonalizmem. Na Państwa życzenie Martech weźmie pod swą opiekę sprzęt użytkowany w Państwa firmie. To zredukuje ryzyko strat, które mogą być wynikiem awarii niewłaściwie serwisowanego sprzętu i w efekcie przestoju zakładu.

Naprawiamy kokilarki

Kokilarki stosuje się ze względu na ich wyższą dokładność niż w przypadku form piaskowych. Urządzenia te służą do odlewania aluminium i stopów metali nieżelaznych. Korzystają z procesu wypełniania trwałych form metalowych przy pomocy ciśnienia hydrostatycznego ciekłego metalu. Zasilanie zwykle zapewnia kokilarkom układ hydrauliczny. Zajmujemy się takimi układami.
Naszym klientom oferujemy pełną obsługę remontową kokilarek. Martech ma bogate doświadczenie w tym zakresie. Pozwala ono rozwiązywać wszelkie problemy zgłoszone przez naszych klientów. Nasze remonty przywracają kokilarkom stuprocentową sprawność. Co więcej, fachowcy Martech są w stanie zaproponować szereg udoskonaleń, które pozwalają na zwiększenie produktywności oraz wydłużenie żywotności i okresu użytkowania kokilarek.

Trudne wyzwania to nasza specjalność

Oczekiwany efekt czynności konserwacyjnych, przeglądów i remontów zapewniają tylko specjaliści doświadczeni w dziedzinie, którą się zajmują. Dlatego z zasady nie zaleca się korzystania z pomocy mechaników nie posiadających wymaganej specjalizacji. My stawiamy na doświadczenie naszych fachowców. Stanowi ono gwarancję sprostania najtrudniejszym wyzwaniom. To Martech zapewnia Państwu solidne wykonanie powierzonych nam zadań w zakresie remontów i konserwacji maszyn i urządzeń.

Usługi Zielona Góra: