W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowiska:

Specjalista ds. Hydrauliki siłowej

Kilka wymogów do spełnienia:

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należeć:

Oferujemy:

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na maila: [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Martech z siedzibą w Strzegomiu, zgodnie z art. 7 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Tokarz (tokarka konwencjonalna)

Oferujemy:

Zadania:

Oczekiwania:

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Opolska (Krzyki).