Silniki elektryczne

Firma Martech realizuje ekspresowe naprawy silników elektrycznych. Zapewniamy naszym klientom kompleksowy serwis silników elektrycznych – gwarancyjny i pogwarancyjny. Jednocześnie posiadamy w ofercie różne rodzaje tych urządzeń – prowadzimy sprzedaż silników elektrycznych.

Silnik elektryczny

Naprawa silników elektrycznych

Mamy ponad 28-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia remontów silników elektrycznych wielu typów. Urządzenia te dostarczają moc do różnorodnych maszyn i układów. Ich sprawne działanie warunkuje możliwość prowadzenia produkcji w firmach. Fachowcy z Martech na miejscu – u klienta – służą pomocą techniczną w zakresie silników elektrycznych. Realizują remonty w zakładach przemysłowych o różnym profilu. Są specjalistami w zakresie remontów silników elektrycznych średniego i niskiego napięcia. Wykonują remonty elektryczne i mechaniczne silników.

Warto szczególnie podkreślić, że w Martech stawiamy sobie za główny cel satysfakcję klienta i dążenie do skutecznego i jak najszybszego rozwiązania problemu technicznego, który został nam zgłoszony. Nasi technicy podejmują się naprawy silników elektrycznych po wykonaniu niezbędnej diagnostyki na miejscu – u klienta. Przyjadą na Państwa wezwanie, sami zajmą się uszkodzonym sprzętem. Martech zapewnia ekspresowe naprawy silników elektrycznych, więc dzięki nam przestój zepsutego urządzenia będzie możliwe najkrótszy, a straty – najmniejsze.

Silnik elektryczny - serwis

Serwis silników elektrycznych

Wykonujemy szeroki zakres czynności serwisowych i remontowych. W zakresie specjalizacji naszych fachowców znajduje się przezwajanie silników elektrycznych i wymiana łożysk. Przezwajanie jako proces profesjonalnej regeneracji silnika jest rozwiązaniem znacząco bardziej oszczędnym niż wymiana silnika. Kluczową sprawą jest jednak powierzenie tego zadania doświadczonym specjalistom. Takich właśnie oddaje do Państwa dyspozycji Martech.

Jesteśmy w stanie bez trudu zaoferować Państwu wszelkie potrzebne części. Prowadzimy między innymi sprzedaż łożysk, dysponujemy więc spory zapasem różnych ich rodzajów i z pewnością znajdziemy takie łożysko, które jest potrzebne. Nasze ekipy remontowe mają stały dostęp do różnego rodzaju części zamiennych, jakie mogą być konieczne do ekspresowej naprawy silników elektrycznych.

Serwisanci Martech doprowadzą każdy silnik elektryczny do pełnej sprawności mechanicznej. Podejmujemy się wyważania wirników, konserwacji stojana, tulejowania dekli oraz tulejowania pokryw bocznych silników elektrycznych. Zajmujemy się również dorabianiem wałów, remontami cewek i luzowników. Powierzony nam silnik elektryczny nasi fachowcy naprawią ekspresowo i solidnie. Zastosują odpowiednie spoiwa i luty. W remontowanych silnikach wykonają dwukrotny proces impregnacji i suszenia.

Robimy dokładnie wszystko to, co niezbędne. Dzięki szczegółowej diagnostyce u klienta określamy stan silnika, zakres koniecznych czynności serwisowych lub naprawy. Jako firma, która oferuje zarówno serwis, jak i sprzedaż bogatego asortymentu części zamiennych, mamy stały dostęp do wszystkiego, co niezbędne, by wykonać ekspresową i skuteczną naprawę silników elektrycznych w Państwa firmie. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam na udzielenie Państwu 6-miesięcznej gwarancji na naprawiony silnik.

Prowadzimy remonty elektryczne i mechaniczne silników elektrycznych średniego i niskiego napięcia. Podejmujemy się przy tym również remontów bardzo nietypowych. Ponadto naprawiamy szereg innych urządzeń. Remontujemy między innymi pompy wodne i sprzęt użytkowany w zakresie hydrauliki siłowej i pneumatyki.

Silnik elektryczny

Sprzedaż silników elektrycznych

Firma Martech zapewnia swoim klientom ekspresową naprawę silników elektrycznych i ich fachowy serwis. Równocześnie prowadzi sprzedaż silników elektrycznych. Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z dużego wyboru tych urządzeń. Od początku działalności naszym atutem jest proponowanie rozwiązań, które są najbardziej korzystne dla klienta i najlepiej dopasowane do jego indywidualnych potrzeb. Warto skorzystać z naszego doświadczenia.