Remonty maszyn i silników

Jesteśmy liderem w zakresie błyskawicznej reakcji na awarie silników elektrycznych, pomp, siłowników, przeglądów i konserwacji. Nasza działalność ukierunkowana jest na zaspokajanie wszelkich potrzeb klientów z różnych gałęzi przemysłu na terenie całego kraju.

Remonty Kokilarek

Kokilarka to urządzenie służące do grawitacyjnego odlewu aluminium.

Odlewanie kokilowe jest procesem polegającym na wypełnianiu form ciekłym metalem za pomocą ciśnienia hydrostatycznego.

Odlewy otrzymane tą metodą charakteryzują się większą dokładnością i lepszymi właściwościami mechanicznymi od tych pochodzących z form piaskowych.

Jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom, zapewniając naszym Klientom właściwe projekty, dokładną dokumentację techniczną i solidne wykonanie powierzonych nam zleceń.

Wykorzystując nasze bogate doświadczenie, poza przywracaniem 100% sprawności wprowadzamy szereg udoskonaleń, zwiększających produktywność i wydłużających żywotność kokilarek.

Remonty maszyn i silników

W przypadku awarii urządzenia bardzo istotna jest szybka reakcja. Pilne usunięcie awarii pozwala zminimalizować straty spowodowane przestojem linii produkcyjnej czy nawet całego zakładu. Martech jest liderem w zakresie błyskawicznej reakcji na awarie silników elektrycznych, pomp i siłowników.

Na zgłoszenia naszych klientów reagujemy bezzwłocznie, a nasi doświadczeni specjaliści skutecznie rozwiązują problemy. Zapobiegamy też takim sytuacjom, oferując Państwu fachowe przeglądy i konserwację sprzętu.

Realizujemy remonty, nie tylko standardowe

W Martech doskonale rozumiemy, jak ważna dla każdej firmy jest możliwość korzystania z urządzeń w sposób bezproblemowy i ciągły. Każdy przestój wynikający z awarii sprzętu powoduje wymierne straty finansowe. Zwłaszcza wtedy, gdy likwidowanie przyczyny problemu nie następuje bezzwłocznie. Dlatego oferujemy naszym klientom szereg rozwiązań, które wpływają na skrócenie czasu usuwania każdej awarii urządzeń czy instalacji.

Jednym z tych rozwiązań jest zapewnianie Państwu przez Martech naszej błyskawicznej reakcji na zgłoszenia awarii urządzeń: silników elektrycznych, pomp, siłowników. Jesteśmy w tym zakresie liderem na rynku i działamy na terenie całego kraju. Naszą zasadą jest podejmowanie wszelkich działań, które ukierunkowane są na zaspokajanie wszelkich potrzeb naszych klientów z różnych gałęzi przemysłu. Zakres remontów i napraw, które realizują nasi fachowcy, jest bardzo szeroki.

Podejmujemy się zarówno standardowych remontów silników elektrycznych, jak i remontów bardzo nietypowych. Zajmujemy się także takimi problemami ze sprzętem, których rozwiązania nie są gotowe podjąć się typowe ekipy remontowe. W zakresie sprzętu i napraw, które realizujemy, mieszczą się także elektrowibratory, elektrobębny, motoreduktory. Wykonujemy niezbędne remonty, naprawy mechaniczne, przezwojenia.

Zapobiegamy awariom

Martech oferuje także prowadzenie czynności, które są w stanie zapobiegać nieprzewidzianym i kłopotliwym awariom. Nasi specjaliści na Państwa życzenie fachowo zajmą się przeglądami maszyn i silników. Wezmą na siebie prowadzenie konserwacji sprzętu, który jest przez Państwa użytkowany. Podjęcie tego rodzaju działań istotnie redukuje ryzyko strat dla firmy, które zdolna jest spowodować poważna awaria niewłaściwie serwisowanego sprzętu.

Remontujemy kokilarki

Kokilarki, czyli urządzenia służące do grawitacyjnego odlewania aluminium i stopów metali nieżelaznych, korzystają z procesu wypełniania trwałych form metalowych przy użyciu ciśnienia hydrostatycznego ciekłego metalu. Po to rozwiązanie sięga się zwłaszcza z uwagi na jego wyższą dokładność w porównaniu z użyciem form piaskowych.

Kokilarki korzystają z szeregu rozwiązań technicznych, w tym z zasilania – zwykle poprzez układ hydrauliczny. Hydraulika siłowa znajduje się w zakresie podstawowych specjalności Martech, ale nasza firma zapewnia także dalej idącą, pełną obsługę remontową kokilarek. Mamy w tym zakresie bogate doświadczenie i wykorzystujemy je do rozwiązywania problemów zgłoszonych nam przez naszych klientów.

Remonty kokilarek, które prowadzimy, polegają na przywróceniu im stuprocentowej sprawności. Doświadczenie naszych pracowników umożliwia też wprowadzanie do urządzeń szeregu udoskonaleń, które zapewniają zwiększenie ich produktywności, a jednocześnie wydłużają żywotność i okres użytkowania.

Nie boimy się trudnych wyzwań

Niektóre firmy decydują się na prowadzenie czynności konserwacyjnych czy remontowych we własnym zakresie, lub korzystając z pomocy mechaników bez wymaganej specjalizacji.

W praktyce pewny efekt czynności konserwacyjnych, przeglądów i remontów zapewniają tylko specjaliści doświadczeni w dziedzinie, którą się stale zajmują. Taką gwarancję jakości daje Państwu Martech.

Jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Wyróżnia nas też to, że zapewniamy Państwu właściwe i dobrane do potrzeb rozwiązania projektowe, dokładną dokumentację techniczną oraz solidne wykonanie powierzonych nam zleceń.