Hydraulika siłowa

Projektujemy i wdrażamy układy hydrauliczne. Naszym celem strategicznym jest dostarczanie sprawdzonych rozwiązań w obszarze hydrauliki siłowej. Mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Martech jest liderem w sprzedaży przewodów i komponentów hydrauliki siłowej.

Dopasowujemy najlepsze przewody hydrauliczne

Martech kompleksowo zajmuje się produkcją przewodów hydraulicznych. Naszym szczególnym atutem jest możliwość ścisłego dopasowania się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Realizujemy to poprzez podejmowanie produkcji zarówno wielkoseryjnej, jak i jednostkowej. Przewody wytwarzane jednostkowo, pod konkretne zapotrzebowanie klientów, pozwalają nam oferować najlepsze i skuteczne rozwiązania także dla pojedynczych instalacji. Martech posiada zdolność ścisłego dostosowania swoich produktów do zastanych warunków. Ta szczególna elastyczność wyróżnia nas na rynku. Wielu naszych klientów już użytkuje posiadane instalacje hydrauliczne a my mamy możliwość zaproponowania innowacyjnych rozwiązań dla lepszej funkcjonalności.

Oferujemy indywidualizację przewodów ściśle według Państwa oczekiwań. Stosujemy rozwiązania wpływające na obsługę instalacji. W tym zakresie używamy m.in. znakowania poszczególnych elementów kodami. To znacząco ułatwia późniejsze zarządzanie przewodami zastosowanymi w danej instalacji.

Na równi z rozwiązaniami dla instalacji już użytkowanych oferujemy też pełen asortyment produktów dla nowo powstałych systemów. W każdym z przypadków jesteśmy zdolni zapewnić naszym klientom układy hydrauliczne o gwarantowanej wysokiej jakości.

Skutecznie łączymy elementy układów hydraulicznych

W ofercie Martech znajdują się nie tylko przewody hydrauliczne. Są w niej także inne niezbędne elementy armatury połączeń instalacyjnych. Dla naszych klientów mamy szeroki asortyment produktów renomowanych marek, zapewniających gwarantowaną jakość i trwałość. To podstawa sprawnego działania instalacji hydraulicznych. Bez nieplanowanych przerw. Martech oferuje różnego rodzaju złącza i szybkozłącza. Mamy też bogaty wybór adapterów i łączników oraz końcówek węży hydraulicznych. Do dyspozycji naszych klientów jest pełen zestaw podzespołów i elementów do przewodów ciśnieniowych. Posiadamy w ofercie wyposażenie do przewodów stałych (rur) i elastycznych (węży).

Wśród komponentów hydrauliki siłowej, którą oferuje nasza firma, znajdują się też zawory i elektrozawory. Nasi klienci mogą skorzystać z szerokiej gamy rozwiązań. Są to zarówno zawory sterowane hydraulicznie, pneumatycznie i elektronicznie, jak i sterowane ręcznie. Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje niezawodność. Umożliwia też stosowanie naszych zaworów w ciężkich warunkach użytkowania.

Rozwiązania proponowane przez Martech mają charakter kompleksowy. W naszej ofercie nie brakuje więc także pomp, zespołów pompujących i silników niezbędnych do uruchomienia i działania układów hydraulicznych dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Projektujemy i wdrażamy układy hydrauliczne

Atutem Martech jest to, że nasz kontakt z klientem nie ogranicza się do samej tylko sprzedaży elementów instalacji hydraulicznych. Nasza firma oferuje kompleksową usługę wdrażania rozwiązań w zakresie układów hydraulicznych. Doświadczenie naszych wykwalifikowanych specjalistów pozwala na tworzenie schematów i dokumentacji technicznej. Jesteśmy gotowi do szerokiej współpracy w zakresie doboru i dostosowania konkretnych rozwiązań do Państwa potrzeb.

Projektujemy od podstaw i wdrażamy układy hydrauliczne odpowiadające oczekiwaniom każdego z naszych klientów. Nasza dokumentacja wspomaga korzystanie z uruchomionych układów hydraulicznych. Pozostajemy do Państwa dyspozycji stale, oferując wyjątkowy na naszym rynku mobilny serwis, dostępny całą dobę. Oferujmy także usługi dla producentów maszyn.

Dbamy o dostępność naszej oferty w zakresie produktów i usług. Stawiamy na proaktywny rozwój własnej sieci sprzedaży. Zachęcamy do kontaktu z nami i do skorzystania z usług firmy Martech.

Hydraulika siłowa

Projektujemy i wdrażamy układy hydrauliczne.

  • Jednostkowa i wielkoseryjna produkcja kompletnych przewodów hydraulicznych. Ściśle dostosowanych do warunków pracy aktualnie istniejących lub nowo powstałych instalacji.
  • Indywidualizacja przewodów pod klienta, znakowanie kodami w celu zarządzania przewodami.
  • Elementy armatury połączeń instalacyjnych. Wszelkiego rodzaju złącza, szybkozłącza, końcówki do węży, adaptery i łączniki stanowiące zakończenia i wyposażenie przewodów ciśnieniowych stałych – rurociągów lub elastycznych – węży.
  • Pompy, zespoły pompujące i silniki. Zawory i elektrozawory.
  • Pierwszy montaż – usługi dla producentów maszyn. Tworzymy schematy oraz dokumentacje techniczną.
  • Pro aktywny rozwój własnej sieci sprzedaży.