Pneumatyka

Martech posiada w swojej ofercie bogatą gamę produktów znajdujących zastosowanie w dziedzinie pneumatyki. Sprężone powietrze jest dziś szeroko wykorzystywane jako nośnik energii. W szeregu procesów technologicznych odpowiada za napęd czy sterowanie urządzeniami.

Proponujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb i korzystające z podzespołów renomowanych marek.

Martech - pneumatyka

Oferujemy siłowniki każdego typu

Stosowanie sprężonego powietrza jako czynnika roboczego w układach pneumatycznych to rozwiązanie bardzo dziś rozpowszechnione.

Technologia ta służy zwłaszcza przenoszeniu energii i przekazywaniu sygnałów sterujących. Energię zapewniają siłowniki pneumatyczne różnych typów. Urządzenia te odróżnia od siebie między innymi sposób działania (dwustronne, jednostronne), dostępna moc, przeznaczenie do różnych warunków pracy, a także zastosowane materiały i technologie.

Proponujemy Państwu możliwość skorzystania z szerokiej gamy różnego typu siłowników. Nasi specjaliści gotowi są pomóc w dokonaniu trafnego doboru takiego urządzenia. Naszym celem jest znalezienie rozwiązania, które będzie najlepiej dopasowane do konkretnych potrzeb każdego klienta.

Martech zajmuje się dystrybucją siłowników. Mamy na tym polu duże doświadczenie. Kierujemy się zawsze zindywidualizowanymi potrzebami naszych klientów. W oparciu o posiadane doświadczenie i wiedzę naszych fachowców, oferujemy także możliwość przeprowadzenia regeneracji już użytkowanych siłowników – niezależnie od ich typu.

Martech - pneumatyka

Przygotowane powietrze to podstawa

W firmie Martech stawiamy na dynamiczny rozwój i poszerzanie specjalizacji w zakresie pneumatyki. Zabezpieczamy więc wszelkie potrzeby naszych klientów w zakresie układów pneumatycznych. Dotyczy to także stacji przygotowania powietrza. Dla układów bazujących na sprężonym powietrzu odpowiednia filtracja i naolejenie są niezbędne do uzyskania optymalnych parametrów funkcjonowania i niezawodnej pracy.

Wielu specjalistów zwraca uwagę, że dobrze funkcjonująca stacja przygotowania powietrza, dopasowana do potrzeb instalacji, jest sprawą podstawową – niezależnie od pozostałych użytych narzędzi i urządzeń pneumatycznych.

Martech - pneumatyka

Dbamy o szczelność i trwałość połączeń

Posiadamy w sprzedaży komplet elementów do zastosowania w różnorodnych układach pneumatycznych. Na ofertę tę składają się wszelkiego rodzaju niezbędne złącza, szybkozłączki, węże. To elementy wykonane z różnych materiałów, o szerokiej gamie kształtów i parametrów. Posiadamy także zawory sterujące (elektryczne, mechaniczne) i manometry (standardowe, glicerynowe, specjalne). Mamy też w sprzedaży szereg akcesoriów, jak choćby listwy przyłączeniowe czy tłumiki hałasu. Są to produkty wysokiej jakości, dostarczane przez producentów przodujących na rynku marek.

Oferując naszym klientom układy pneumatyczne, jesteśmy maksymalnie elastyczni, by wpisać się w każde indywidualne zapotrzebowanie. Uwzględniamy specyfikę i możliwości rozwoju każdej firmy korzystającej z układów pneumatycznych. Nasi fachowcy dysponują wiedzą, która pomaga w prawidłowym montażu zaawansowanych układów i zapewnia ich bezproblemowe działanie.

Nasze magazyny są dedykowane pod klienta

Martech współpracuje z wieloma renomowanymi dostawcami elementów do budowy układów pneumatycznych i tworzenia rozwiązań opartych o pneumatykę. Jest to współpraca oparta na solidnych podstawach, co pozwala nam na tworzenie magazynów konsygnacyjnych. To korzystny model dostępności wszelkich podzespołów układów pneumatycznych.

W naszej ofercie na szczególną uwagę zasługują również magazyny dedykowane pod klienta. Zawierają one indywidualnie dobrany zestaw produktów. Zgromadzenie ich w taki sposób to gwarancja, że cokolwiek będzie potrzebne dla użytkowanego przez Państwa układu pneumatycznego, będzie od ręki dostępne w takim dedykowanym magazynie. To oznacza oszczędność czasu i kosztów.

W ofercie posiadamy: złącza, węże, zawory sterujące, siłowniki.