Mobilny serwis 24h

Jako jedyni na rynku udostępniamy Państwu całodobowy mobilny serwis 24/7. Awaria może zdarzyć się i zatrzymać produkcję w dowolnym momencie pracy. W nocy, w weekend, na koniec zmiany. Im dłuższy przestój w produkcji, tym większe koszty i straty.

Specjaliści Martech są stale w pogotowiu. Niezwłocznie po zgłoszeniu awarii do naszego mobilnego serwisu 24h, gotowi są podjąć się usuwania awarii.

Mobilny serwis 24/7 to oszczędności dla Państwa firmy

Maszyny i instalacje podatne są na wiele awarii, szczególnie jeśli wykorzystuje się je w możliwie najszerszym zakresie, największej wydajności i pod znacznymi obciążeniami. Jeżeli przydarzy się awaria, to produkcja czy też normalne działanie zakładu w określonym stopniu przestaje być możliwe.

Każda godzina takiego przestoju przekłada się na wysokie koszty i straty dla firmy. Mówi się czasem, że problemy lubią pojawiać się w najmniej oczekiwanym momencie – awaria w nocy, w weekend, na koniec zmiany. Nasz mobilny serwis 24/7 stworzony jest właśnie po to, by przyjść z pomocą bez zbędnej zwłoki. Jeśli linia produkcyjna staje z powodu awarii wtedy, gdy zakład realizuje pilne zamówienie, to konsekwencje mogą wykraczać nawet poza kwestię przejściowego spadku wydajności.

Mamy stały dostęp do części

Szczególny atut naszego mobilnego serwisu 24/7 wynika z tego, że Martech to nie tylko mobilny warsztat, który oferuje swoje usługi w zakresie napraw i usuwania awarii. Jako firma z ponad 20 letnią tradycją. Posiadamy 9 stacjonarnych oddziałów świadczących usługi dla klientów z południowo-zachodniej Polski, oraz przygranicznych klientów z Niemiec i Czech.

Jesteśmy też doświadczonym sprzedawcą oraz dystrybutorem wyspecjalizowanym w zakresie hydrauliki siłowej, pneumatyki, centralnego smarowania i powiązanych dziedzin. W stałej ofercie posiadamy szeroki asortyment urządzeń, elementów oraz części zamiennych i wyposażenia.

Posiadamy stały dostęp do bardzo szerokiego asortymentu elementów potrzebnych podczas usuwania awarii. Nasz mobilny serwis 24h działa zupełnie niezależnie od godzin pracy naszych oddziałów i jest w pełni wyposażony w niezbędne części do usunięcia awarii.

Dojeżdżamy i naprawiamy

Doszło do awarii w Państwa zakładzie? Wystarczy kontakt telefoniczny z naszym mobilnym serwisem. Zgłoszenia można dokonać w dowolnym momencie, ponieważ nasi fachowcy są stale w pogotowiu. O części zamienne nie trzeba się martwić, bo to my zapewniamy dostęp do nich.

Nie trzeba też przejmować się narzędziami potrzebnymi do serwisowania i usuwania usterki. Martech dojeżdża na wezwanie do każdego klienta własnymi w pełni wyposażonymi warsztatami mobilnymi.
Najkrócej mówiąc: Państwo zgłaszają awarię, a my niezwłocznie i kompleksowo zajmujemy się jej usunięciem.

W swojej flocie posiadamy obecnie osiem mobilnych warsztatów. To gwarancja, że jesteśmy w stanie bezzwłocznie przystąpić do usuwania awarii także wtedy, gdy wystąpią one jednocześnie u kilku naszych klientów. Nasi doświadczeni specjaliści pracujący w mobilnym serwisie 24h, szybko i trafnie diagnozują problem na miejscu i wskazują zakres remontu, który jest niezbędny, aby Państwa urządzenie powróciło do pełnej sprawności. Węże hydrauliczne o rozmiarach do 2 cali zakuwamy na miejscu.

Zależnie od charakteru awarii może być ona usunięta od ręki lub, w konsultacji z Państwem, mogą zostać podjęte wszelkie inne niezbędne czynności serwisowe i naprawcze. Pragniemy podkreślić, że dokonując wymian i napraw niezmiennie korzystamy z najlepszej jakości części i podzespołów. Testujemy sprawność sprzętu powierzonego naszym serwisantom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszych oddziałach na terenie południowo-zachodniej Polski.

Mobilny serwis 24h

Każda awaria i przestój generuje koszty. Mobilność naszego serwisu jest gwarancją ich szybkiej eliminacji co przekłada się na realne oszczędności dla Twojej firmy.