Usługi Jelenia Góra:

Hydraulika
siłowa
Pneumatyka
Mobilny
serwis 24h
Szafy
vendingowe
Centralne
smarowanie
Mikrofiltracja
oleju
Remonty maszyn
i urządzeń

Szafy vendingowe w Jeleniej Górze

Czas usuwania usterki zależy od tego, jak szybko technicy mają dostęp do części zamiennych. Naprawa rozpoczyna się bez zwłoki, gdy wszystko jest na miejscu. Nie opłaca się jednak prowadzić własnego magazynu firmy i kupować części na zapas. Rozwiązaniem są szafy magazynowe Martech w Jeleniej Górze. Taka szafa to magazyn konsygnacyjny, który zawiera dopasowany do danej firmy zestaw części i znajduje się na miejscu. Pozwala też nie płacić za to, czego nie użyto. To wielka wygoda i oszczędność. To też ograniczenie czasu przestojów zakładu po awarii. Gorąco polecamy to rozwiązanie klientom Martech w Jeleniej Górze.

Aplikacja (Android)

qrcode-szafa

Potrzebne części stale pod ręką

Każda awaria jest inna. Trudno przewidzieć, jakie części będą potrzebne, by ją usunąć. Nasz serwis ma doświadczenie, więc po wezwaniu do awarii zabiera ze sobą zestaw podzespołów, które są najczęściej potrzebne. Ale dopiero na miejscu, podczas naprawy, można ściśle określić, co dokładnie trzeba wymienić. Czasem nie starcza typowy zestaw części. Wtedy trzeba czekać na dowóz tego, czego brakuje. To wydłuża czas naprawy, więc podnosi koszty wynikające z przestoju. Rozwiązaniem, które zapobiega takim sytuacjom, są właśnie szafy magazynowe Martech. W Jeleniej Górze zapewniamy klientom pełen dostęp do części – od ręki, gdyż w takiej szafie umieszczamy dokładnie to, czego potrzebuje dany zakład. To redukuje do minimum czas usuwania usterek i ogranicza straty. To opłacalne i wygodne.

Państwa firma – nasz magazyn części

Szafa magazynowa Martech to dla klientów z Jeleniej Góry rozwiązanie oszczędne i poręczne. Korzyści, jakie gwarantuje, nie są osiągalne, gdy firma sama prowadzi własny magazyn części zamiennych. Taki własny magazyn wymaga bowiem, by firma zakupiła części (zanim będą potrzebne), a potem je składowała, kontrolowała ich stan. To wszystko generuje koszty. Szafy magazynowe Martech dostępne dla klientów w Jeleniej Górze rozwiązują te problemy. To Martech dba o odpowiednią zawartość szafy magazynowej, więc nie muszą Państwo ponosić kosztów tworzenia i utrzymywania własnego magazynu. Nasi specjaliści zapewniają odpowiedni dla Państwa zestaw części, gwarantują ich dostępność w szafie magazynowej i kontrolują, czy zapasów nie należy uzupełnić. Krótko mówiąc: dzięki szafie magazynowej Martech nasi klienci z Jeleniej Góry nie muszą się zajmować tematem części zamiennych do używanego sprzętu – wszystko w tym zakresie bierzemy na siebie.

Płaci się tylko za użyte części

Szczególna korzyść z posiadania szafy magazynowej Martech polega na tym, że za żadne części nie trzeba płacić z góry. Płaci się dopiero wtedy, gdy część zamienna zostanie z szafy magazynowej wyjęta i użyta. To więc tak, jakby mieli Państwo pod ręką sklep, gdzie kupuje się tylko to, co niezbędne. Nawet lepiej – bo szafa magazynowa Martech na pewno zawiera dokładnie taki zestaw części, jaki jest potrzebny w Państwa zakładzie. Niczego więc nie braknie i wszystko jest na miejscu, na terenie firmy. System obsługi i korzystania z części jest wygodniejszy niż zakupy w sklepie. Szafa magazynowa Martech to części dokładnie dopasowane do Państwa zakładu, dostępne od ręki na miejscu i bez potrzeby płacenia za cokolwiek, co nie zostało jeszcze użyte. W sytuacji awarii w zakładzie daje to pewność, że rozwiązanie problemu nastąpi bez zbędnej zwłoki.

Martech zajmuje się dostępnością części

Z szafą magazynową Martech nie potrzeba w firmie magazyniera. To Martech zapewnia zindywidualizowany i niezbędny zestaw podzespołów, które są gromadzone w takiej szafie. Robimy to z uwzględnieniem Państwa potrzeb i w konsultacji z Państwem. Martech bierze na siebie obsługę szafy magazynowej, kwestię stałego dostępu do części i uzupełniania zawartości, gdy coś zostanie użyte. Dzięki Martech w ogóle nie muszą Państwo zajmować się tematem dostępu do części zamiennych do używanych urządzeń – z powodzeniem zarządzamy gospodarką magazynową w firmach naszych klientów. Państwo mają natomiast stały i łatwy dostęp do części w szafie magazynowej – przy pomocy intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Obejrzyj film:

Usługi Jelenia Góra:

Hydraulika
siłowa
Pneumatyka
Mobilny
serwis 24h
Szafy
vendingowe
Centralne
smarowanie
Mikrofiltracja
oleju
Remonty maszyn
i urządzeń