Usługi Jelenia Góra:

Hydraulika
siłowa
Pneumatyka
Mobilny
serwis 24h
Szafy
vendingowe
Centralne
smarowanie
Mikrofiltracja
oleju
Remonty maszyn
i urządzeń

Centralne smarowanie w Jeleniej Górze

Martech w Jeleniej Górze oferuje klientom projektowanie, realizację i wdrażanie układów centralnego smarowania dokładnie dopasowanych do potrzeb. Układy te zapewniają odpowiednie smarowanie elementów ruchomych różnych maszyn i urządzeń, utrzymując ich sprawność. Martech w Jeleniej Górze zajmuje się też modernizowaniem układów centralnego smarowania już użytkowanych przez klientów. Oferuje też komplet wyposażenia, podzespołów oraz stosowane w układach medium. Doradzamy najlepsze rozwiązania.

Martech oferuje systemy centralnego sterowania

Martech w Jeleniej Górze ma bogate doświadczenie w zakresie centralnego smarowania. Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości układów centralnego smarowania oraz sprzętu do dystrybucji olejów i smarów. Zapewniamy obsługę w tym zakresie szeroko rozumianemu sektorowi przemysłowemu i automotive. Stawiamy sobie za cel dostarczanie rozwiązań najlepiej dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

W Jeleniej Górze oferujemy Państwu kompletne zestawy centralnego smarowania, a także szeroki asortyment podzespołów i części zamiennych. Dostarczamy także pompy smaru i oleju. To urządzenia sterowane elektrycznie, pneumatycznie, hydraulicznie lub ręcznie. Zapewniamy dostęp do filtrów smaru i oleju oraz filtrów przepływowych, również do dużego wyboru przewodów smarowych, zaworów, elementów dozujących i złącznych. Martech ma w ofercie także pełne wyposażenie do sterowania systemami centralnego smarowania. Produkty, które Państwu dostarczamy, są przystosowane do użytkowania w warunkach wysokiego ciśnienia roboczego.

Martech w Jeleniej Górze oferuje klientom produkty i rozwiązania renomowanych marek. To gwarancja wysokiej jakości i trwałości. Dążymy do zapewnienia Państwu rozwiązań optymalnie dopasowanych do potrzeb i stale służymy radą. Nasza wiedza i doświadczenie są do Państwa dyspozycji.

Trwałość urządzeń dzięki centralnemu smarowaniu

Intensywna eksploatacja maszyn i urządzeń w zakładach przemysłowych zapewnia pełne wykorzystanie ich możliwości, co przekłada się na większy zysk. Dlatego wiele maszyn pracuje w trybie ciągłym. Ruchome elementy maszyn muszą mieć więc stale zapewnione odpowiednie smarowanie, by nie dochodziło do zatarć, awarii i szybszego zużywania się sprzętu. Tylko właściwy i sprawny układ centralnego smarowania umożliwia uniknięcie podobnych problemów.

Główne zadanie układu centralnego smarowania to odpowiednie doprowadzenie medium smarującego tam, gdzie stykają się poszczególne elementy maszyn. To oczywiste, że rodzajów maszyn i tym samym potrzeb w zakresie smarowania jest bardzo wiele. Trzeba fachowej wiedzy i doświadczenia, by układ smarowania umieć dopasować do konkretnych wymagań każdego urządzenia w Państwa zakładzie. Martech w Jeleniej Górze potrafi to robić niezawodnie. Smarowanie musi odpowiadać wymaganiom technicznymi urządzenia i być prowadzone albo nieustannie, albo w określonych cyklach. Za precyzję i skuteczność tego procesu odpowiada właściwy układ centralnego smarowania. Daje on też potrzebną kontrolę. Służymy Państwu radą w zakresie analizy potrzeb i wyboru rozwiązań zapewniających optymalne dla Państwa urządzeń centralne smarowanie. Dodatkowo specjalizujemy się też w tematyce transferu cieczy.

Potrzeby klientów na pierwszym miejscu

W Martech w Jeleniej Górze do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie i dlatego jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania optymalne dla każdego z naszych klientów. Naszą ambicją jest zapewnienie Państwu dopasowanych i skutecznych układów centralnego smarowania. Zawsze proponujemy rozwiązania najlepiej odpowiadające warunkom funkcjonowania konkretnego zakładu. Martech w Jeleniej Górze zapewnia po prostu dokładnie takie układy centralnego smarowania, jakie są dla klientów optymalne. Wybieramy odpowiednie i mające wysoką jakość elementy do każdego projektowanego układu. Ze znawstwem realizujemy montaż, sprawnie wdrażamy gotową instalację, a w razie potrzeby podejmujemy się też modernizacji istniejących i działających już instalacji centralnego smarowania, podnosząc ich jakość i efektywność.

Usługi Jelenia Góra:

Hydraulika
siłowa
Pneumatyka
Mobilny
serwis 24h
Szafy
vendingowe
Centralne
smarowanie
Mikrofiltracja
oleju
Remonty maszyn
i urządzeń