Usługi Jelenia Góra:

Hydraulika
siłowa
Pneumatyka
Mobilny
serwis 24h
Szafy
vendingowe
Centralne
smarowanie
Mikrofiltracja
oleju
Remonty maszyn
i urządzeń

Mikrofiltracja oleju w Jeleniej Górze

Warto szukać oszczędności w zakresie obsługi maszyn – zawsze gdy tylko nie prowadzi to do wzrostu ryzyka awarii. Takim bezpiecznym sposobem redukcji kosztów jest ograniczenie wymian oleju na rzecz jego profesjonalnej mikrofiltracji. Martech w Jeleniej Górze oferuje mikrofiltrację oleju. Warto skorzystać, bo olej poddany tej procedurze przez nas jest czystszy niż nowy.

Filtrujemy olej maszynowy bardzo dokładnie

Martech w Jeleniej Górze daje możliwość zaoszczędzenia na wymianie oleju dzięki jego precyzyjnej mikrofiltracji. Kluczowe, by taki proces oczyszczania przeprowadzić profesjonalnie i dokładnie. Ważne więc, że w Martech w Jeleniej Górze mamy odpowiednie urządzenia i bogate doświadczenie. Mikrofiltrację prowadzimy do uzyskania wymaganej klasy czystości oleju. To redukuje ryzyko awarii urządzeń. Nasze urządzenia filtrujące mają najlepsze filtry, które pochłaniają zanieczyszczenia stałe o rozmiarach powyżej 1 mikrona oraz wodę. Właśnie te zanieczyszczenia oleju odpowiadają za 90% awarii – i właśnie je w pełni usuwamy podczas mikrofiltracji.

Wyróżnia nas najwyższy profesjonalizm. Martech w Jeleniej Górze filtruje oleje mineralne do 2 razy, a oleje syntetyczne nawet do 5 razy. Daje to im czystość właściwą dla nowego produktu, a zwykle nawet wyższą. Prowadzimy stałe badania i pomiary parametrów oleju, który filtrujemy. Nasze mierniki Parkera to urządzenia najlepsze na rynku. Regularnie je kalibrujemy. Odczytujemy klasę czystości oleju według ISO 4406 i udostępniamy te dane naszym klientom. Ustalamy lepkość oleju, stopień zanieczyszczenia i zawartość wody. Wyniki pomiarów pozwalają Państwu mieć pewność, że olej po filtrowaniu przez nas ma wymagane parametry. W końcu chodzi o dalsze bezpieczne stosowanie go w urządzeniach.

Mikrofiltracja oleju się opłaca

Właściwa mikrofiltracja pozwala uniknąć wymiany i używać nadal tego samego oleju. Oszczędza się więc na jego zakupie. Dowiedziono, że to zupełnie bezpieczne. Zbadano właściwości smarne różnych typów i generacji olejów. Wykazano, że odpowiednie właściwości fizykochemiczne oleje zachowują znacznie dłużej niż przez jeden okres przeglądowy. Olej wymienia się nie dlatego, że stracił właściwości smarne, ale dlatego, że uległ zanieczyszczeniu. Jeśli więc można te zanieczyszczenia skutecznie usunąć, to można też bez obaw używać oczyszczonego oleju. To oczywista oszczędność.

Co Martech oferuje klientom w Jeleniej Górze?

Prowadzimy niezbędne pomiary i wykonujemy profesjonalną mikrofiltrację olejów hydraulicznych, przekładniowych, turbinowych, maszynowych i innych z klas lepkości wg ISO od 15 do 150. Oleje po mikrofiltracji mają wymagane właściwości smarne i skutecznie zapobiegają usterkom maszyn. Warto jednak wiedzieć, że nie każdy olej nadaje się do filtracji. Nie stosuje się jej wobec olejów, które uległy procesowi koksowania z wydzieleniem się sadzy. Nie filtruje się też olejów silnikowych, które pracują w warunkach powodujących ich zużycie w ciągu pojedynczego okresu przeglądowego.

Martech obsługuje różne typy maszyn, w tym: koparki, zgniatarki, giętarki, wiertnice, walce, młoty kafarowe, prasy, pompy betonu, dźwigi, urządzenia do terenów leśnych, ciągniki na podwoziu gąsienicowym, wtryskarki i szereg innych. Wykonujemy czyszczenie i uszczelnianie zbiorników i układów smarowania. Wymieniamy zużywające się elementy: filtry, węże, części hydrauliczne. Zapewniamy sprawność urządzeń naszych klientów i ciągle służymy fachową poradą.

Dla mikrofiltracji dojeżdżamy do Państwa własnym transportem i z całym potrzebnym wyposażeniem. Procedura polega na wypompowaniu używanego oleju, następnie jego filtrowaniu właściwą liczbę razy, a kończy się ponownym umieszczeniu czystego już oleju w zbiorniku maszyny. Wszystko robimy w układzie zamkniętym, więc bez wycieków, a dla pewności – na olejoodpornej macie. Korzystamy z certyfikowanych, efektywnych maszyn. Klienci Martech mają gwarancję perfekcyjnej czystości oleju, oszczędności, skróconego czasu konserwacji urządzeń i redukcji ryzyka wystąpienia awarii.

Usługi Jelenia Góra:

Hydraulika
siłowa
Pneumatyka
Mobilny
serwis 24h
Szafy
vendingowe
Centralne
smarowanie
Mikrofiltracja
oleju
Remonty maszyn
i urządzeń