Usługi Jelenia Góra:

Hydraulika
siłowa
Pneumatyka
Mobilny
serwis 24h
Szafy
vendingowe
Centralne
smarowanie
Mikrofiltracja
oleju
Remonty maszyn
i urządzeń

Mobilny serwis 24h w Jeleniej Górze

Martech oferuje klientom z Jeleniej Góry i okolic całodobowy mobilny serwis 24/7. Jako jedyni na rynku oferujemy taką usługę, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Awaria w nocy, w weekend lub na koniec zmiany potrafi na długo zatrzymać produkcję zakładu, zwiększając koszty i straty. Zaradzą temu specjaliści Martech, którzy w Jeleniej Górze stale są gotowi przyjść z pomocą. Wystarczy zgłoszenie, a nasz mobilny serwis 24/7 niezwłocznie rozpoczyna naprawę.

Mobilny serwis 24/7 to dla klientów wygoda i oszczędność

W firmach ważne jest, by możliwości każdego zakładu wykorzystać w pełni i bez przerw na awarie. Każdy sprzęt jest na nie narażony, gdyż każdy się zużywa. Bywa, że awaria pojawia się w momencie, gdy nieprzerwana produkcja jest ważna np. dla dotrzymania terminów. Gdy stanie się to w nocy, w weekend czy na koniec zmiany, przerwa w produkcji może przeciągać się daleko na następny dzień lub do nowego tygodnia. Chyba że skorzysta się z pomocy mobilnego serwisu 24/7 Martech. Wówczas naprawa rozpocznie się bezzwłocznie – wystarczy, by nasi fachowcy otrzymali zgłoszenie i dojechali na miejsce awarii, by podjąć niezbędne działania. To wyjątkowo korzystne rozwiązanie. Szczycimy się tym, że oferujemy je jako jedyni na rynku, bo to wymowny przykład, jak głęboko zależy nam na Państwa oszczędnościach i opłacalności. Mobilny serwis 24/7 to nasza pomoc dostępna od ręki o dowolnej porze każdego dnia. Pomagamy w ten sposób wydatnie ograniczyć straty na przestojach z powodu awarii.

Części zamienne mamy stale dostępne

Ponieważ Martech w Jeleniej Górze jest także liderem sprzedaży części do hydrauliki siłowej, pneumatyki i powiązanych dziedzin, dodatkowym atutem mobilnego serwisu 24/7 Martech w Jeleniej Górze jest to, że wszystkie potrzebne do usuwania awarii podzespoły nasi fachowcy mają praktycznie pod ręką. Nie ma więc potrzeby, by z naprawą czekać aż to, co do usunięcia problemu jest niezbędne, zostało dostarczone z zewnątrz. Martech posiada stały dostęp do części i naprawa rusza dzięki temu bez żadnej zbędnej zwłoki. Czas, który można w ten sposób zaoszczędzić, to oczywista korzyść dla naszych klientów.

Przyjeżdżamy i naprawiamy na miejscu w Jeleniej Górze

Najczęściej awarie zgłoszone naszemu całodobowemu serwisowi są naprawiane od ręki i na miejscu u klienta. Szczycimy się fachowością naszych pracowników, którzy czekają na Państwa zgłoszenia w mobilnym serwisie 24/7. Wystarczy zadzwonić i wskazać problem – dosłownie w dowolnej chwili. Dalej rozwiązania szukają już nasi doświadczenie serwisanci. Ustalenie przyczyny awarii, dobór części zamiennych i niezbędnych działań oraz narzędzi – nic nie musi Państwa martwić, bo Martech troszczy się o to, by problem został rozwiązany. Nasz mobilny serwis usuwa usterki niezwłocznie i kompleksowo.

Ważne, że nie trzeba się obawiać, że po Państwa zgłoszeniu reakcja będzie opóźniona, bo nasz mobilny serwis 24/7 będzie już zajęty usuwaniem awarii w innej firmie. Zadbaliśmy, by fachowcy Martech byli w stanie obsługiwać kilka awarii w różnych miejscach w tym samym czasie. Posiadamy flotę mobilnych warsztatów i kilka czekających w pogotowiu zespołów – do usuwania każdej zgłoszonej awarii możemy przystąpić bez zwłoki.

Doświadczenie i fachowość to atuty Martech w Jeleniej Górze. Problem techniczny diagnozowany jest na miejscu, szybko i trafnie. Klient otrzymuje jasną informację, jaki jest niezbędny zakres remontu, aby zepsuty sprzęt znów działał. Zwykle naprawa wykonywana jest od ręki. Na przykład węże hydrauliczne o rozmiarach do 2 cali zakuwamy u klienta na miejscu. Celem jest jak najszybsze i zarazem skuteczne rozwiązanie problemu, by zredukować czas przestoju zakładu w wyniku awarii sprzętu. Martech w naprawach używa części najwyższej jakości, by zredukować do minimum ryzyko kolejnych usterek oraz przedłużyć okres bezawaryjnej pracy urządzeń. Naprawiony sprzęt testujemy, by było pewne, że jest sprawny. To podstawa – bo liczy się dla nas satysfakcja klientów i ich korzyści. Naszą korzyścią jest renoma naszej firmy.

Usługi Jelenia Góra:

Hydraulika
siłowa
Pneumatyka
Mobilny
serwis 24h
Szafy
vendingowe
Centralne
smarowanie
Mikrofiltracja
oleju
Remonty maszyn
i urządzeń