Usługi Jelenia Góra:

Hydraulika
siłowa
Pneumatyka
Mobilny
serwis 24h
Szafy
vendingowe
Centralne
smarowanie
Mikrofiltracja
oleju
Remonty maszyn
i urządzeń

Pneumatyka w Jeleniej Górze

Martech w Jeleniej Górze wszystkim klientom z regionu oferuje szeroki wybór części i podzespołów mających zastosowanie w dziedzinie pneumatyki. Nośnikiem energii szeroko dziś stosowanym, odpowiadającym za napęd i sterowanie urządzeniami, jest właśnie sprężone powietrze. Martech w Jeleniej Górze oferuje pełen zakres skutecznych rozwiązań w zakresie pneumatyki, a do tego stawia na optymalne dostosowanie oferty do Państwa potrzeb. Proponujemy skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników i zdecydować się na podzespoły renomowanych marek, które dostarczamy.

Martech - pneumatyka

Dostarczamy w Jeleniej Górze najlepsze siłowniki pneumatyczne

Szeroko stosuje się dziś układy pneumatyczne na sprężone powietrze. Najczęściej do przenoszenia energii. Jej energii zapewniają siłowniki pneumatyczne. Zastosowanie znajdują różne typy takich urządzeń. Różni je moc, sposób działania, przeznaczenie i warunki pracy, a także materiały i zastosowane technologie. Szeroka paleta tych urządzeń, jaką w Jeleniej Górze oferuje Państwu Martech, pozwala na wybór rozwiązania najlepiej dopasowanego do potrzeb firmy. Chętnie radzimy, by taki wybór ułatwić. Satysfakcja naszych klientów to podstawa renomy firmy Martech.

Nie tylko sprzedajemy i montujemy siłowniki pneumatyczne, ale także je produkujemy. Martech ma w tym zakresie spore doświadczenie, dlatego jesteśmy zdolni dostarczyć klientom z Jeleniej Góry urządzenia odpowiadające zindywidualizowanym potrzebom, zależnym od tego, gdzie i do czego zastosowany ma być siłownik.

Ponadto Martech zajmuje też regenerowaniem różnych typów siłowników. Mamy doświadczenie w regeneracji urządzeń różnych marek. Dlatego jesteśmy w stanie proponować naszym klientom takie rozwiązanie zamiast zakupu nowego siłownika – zawsze wtedy, gdy jest to korzystne dla klienta i technicznie sensowne.

Trzeba korzystać z przygotowanego powietrza

Czynnikiem roboczym w układzie pneumatycznym jest powietrze, przy czym nie może to być powietrze z otoczenia niepoddane żadnemu przygotowaniu. Konieczna jest filtracja, a także naolejanie powietrza do układu pneumatycznego. To podstawa jego optymalnej pracy. W ofercie Martech w Jeleniej Górze znajdą Państwo sprawdzone stacje przygotowania powietrza do układów pneumatycznych. Warto skorzystać z tej oferty, gdyż fachowe badania pokazują, że dopiero odpowiednio przygotowane powietrze gwarantuje dobre funkcjonowanie pneumatyki.

Martech - pneumatyka

Przede wszystkim trwałość i szczelność

Odpowiedniej jakości podzespoły, które mamy w Martech w Jeleniej Górze, to podstawa trwałości i szczelności układów pneumatycznych. Znajdą Państwo u nas różnego rodzaju węże oraz złącza i szybkozłączki. Posiadamy w ofercie produkty o różnych parametrach i kształtach. Dostarczamy również zawory sterujące (elektryczne, mechaniczne) oraz manometry (standardowe, glicerynowe i specjalne). Mamy w sprzedaży ogromną liczbę różnorodnych akcesoriów i części do pneumatyki. Wszystko renomowanych marek. Zaglądając do nas, nie będą Państwo musieli szukać żadnych części gdzie indziej – wszystko mamy w Martech w Jeleniej Górze.
Szczycimy się tym, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć w zasadzie na każdą potrzebę klienta w zakresie pneumatyki. Włączając także potrzeby zindywidualizowane. Nasza elastyczność i zdolność uwzględniania specyfiki każdego układu pneumatycznego daje niezawodność ich pracy. Pneumatyka powierzona Martech po prostu działa.

Martech - pneumatyka

Magazyny dopasowane do klienta

Ponieważ współpracujemy z renomowanymi producentami i dostawcami podzespołów używanych w pneumatyce, mamy możliwość tworzenia magazynów konsygnacyjnych. Jest to dogodny model dostępu do części układów pneumatycznych. Martech w Jeleniej Górze ma możliwość magazynowania zestawów elementów układów pneumatycznych, które są indywidualnie dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Jest to podstawą gwarancji dostępności w danym zakładzie takich podzespołów, jakie są niezbędne do zastosowanego tam układu pneumatycznego. Dostępność ta daje oszczędność czasu i kosztów w sytuacji, gdy konieczna staje się interwencja techników czy naprawa.

W ofercie posiadamy: złącza, węże, zawory sterujące, siłowniki.

Usługi Jelenia Góra:

Hydraulika
siłowa
Pneumatyka
Mobilny
serwis 24h
Szafy
vendingowe
Centralne
smarowanie
Mikrofiltracja
oleju
Remonty maszyn
i urządzeń