Usługi Kłodzko:

Szafy vendingowe w Kłodzku

Czas usuwania awarii znacznie skraca łatwy dostęp do części zamiennych. Taka sytuacja jest możliwa bez potrzeby posiadania firmowego magazynu. Rozwiązaniem są szafy vendingowe Martech. Są one dostępne dla klientów Martech w Kłodzku i działają jak magazyn konsygnacyjny. Atutem szaf vendingowych jest to, że zawierają komplet części, a za każdą z nich płaci się dopiero wtedy, gdy zostanie ona pobrana z szafy do użycia. Polecamy to rozwiązanie klientom Martech w Kłodzku i okolicy.

Części zawsze pod ręką

Dostępność części na miejscu w chwili, gdy wystąpi awaria, która wymaga ich wymiany, znacząco skraca czas realizacji naprawy. Każde urządzenie i każdy zakład potrzebuje innego zestawu części, dlatego w szafie vendingowej Martech umieszczamy właśnie taki zestaw, jaki odpowiada potrzebom tej lokalizacji, w której ustawiona jest szafa magazynowa. Doświadczenie w branży, które powiększamy od 1995 roku, pozwala nam dokładnie ustalić zestaw części, jaki powinien się znaleźć w szafie vendingowej przeznaczonej do konkretnego zakładu każdego naszego klienta. Dzięki temu potrzebne elementy są zawsze na miejscu – pod ręką w Państwa zakładzie. Martech pilnuje stanu części w szafie i uzupełnia to, co zostało pobrane. Z szafą vendingową Martech czas obsługi i naprawy Państwa sprzętu skróci się do minimalnych wartości.

Dbamy o stany magazynowe

Szafy vendingowe Martech są rozwiązaniem wygodnym i opłacalnym, gdyż w korzystny sposób rozwiązują problem dostępu do zasobów magazynowych. Szafa vendingowa jest w praktyce naszym magazynem części zamiennych, który jest umieszczony w Państwa firmie i ma zawartość ściśle dopasowaną do potrzeb. To Martech z Kłodzka dba o stan takiego magazynu i gwarantuje, że w przypadku awarii nie zabraknie Państwu żadnej z potrzebnych części zamiennych – wszystkie będą pod ręką, do pobrania z szafy vendingowej. W konsultacji z klientami ustalamy, co powinna zawierać dana szafa i zapewniamy, że właśnie to będzie w niej stale dostępne. W ten sposób wszystko, co niezbędne do usunięcia awarii, jest dostępne na miejscu – bez żadnej zwłoki. Wystarczy sięgnąć po to do szafy Martech.

Rozwiązanie znacznie lepsze niż własny magazyn firmy

Jeśli firma prowadzi własny magazyn części, musi ponosić koszty ich wcześniejszego zakupu oraz magazynowania i obsługi magazynu. Szafa vendingowa Martech likwiduje te niedogodności. Zawiera dokładnie dobrane dla danej firmy części zamienne i w pełni zastępuje własny magazyn firmowy. Części w szafie też są pod ręką, a innowacyjne rozwiązania w zakresie obsługi szafy sprawiają, że mogą być nawet łatwiej dostępne niż w przypadku własnego magazynu firmy. Polecamy Państwu to rozwiązanie z pełnym przekonaniem, że jest to najlepszy i najbardziej oszczędny wybór jeśli chodzi o prowadzenie gospodarki magazynowej. Łatwa dostępność części zgromadzonych w szafie to nie jedyna jego przewaga nad tradycyjnymi magazynami.

Kolejną jest znaczna redukcja kosztów, jakie zapewnia to rozwiązanie. Szafa vendingowa Martech zwalnia Państwa z potrzeby ponoszenia wydatków na części zamienne zanim będą one potrzebne do użycia. Likwiduje potrzebę wcześniejszego zakupu części. Płacą Państwo tylko za to, co zostało pobrane z szafy i dopiero w momencie pobrania. Martech bierze na siebie wszelkie koszty wynikające z kontrolowania stanów magazynowych, uzupełniania magazynu i troski o stałą dostępność w szafie odpowiedniej liczby elementów dopasowanych do potrzeb Państwa zakładu. Krótko mówiąc: szafy vendingowe Martech to natychmiastowy dostęp do wszelkich potrzebnych Państwu części – bez wcześniejszego ponoszenia kosztów ich zamawiania, zakupu, transportu, gromadzenia czy ewidencjonowania, a jednocześnie bez ryzyka strat wynikających z oczekiwania na dostawę potrzebnych części w przypadku wystąpienia jakiejś awarii.

Prowadzimy gospodarkę magazynową naszych klientów

Szafa vendingowa to coraz szerzej stosowane i nowoczesne rozwiązanie w zakresie gospodarki magazynowej firm. Ogranicza koszty związane z magazynowaniem części oraz straty powodowane przez przedłużające się przestoje po awariach – nieuniknione, gdyby części trzeba było wówczas dopiero sprowadzać. Martech z Kłodzka ściśle według potrzeb i sprawnie zarządza gospodarką magazynową w firmach swoich klientów. Naszą troską jest kontrola stanu magazynowego części zamiennych i uzupełnianie ich zapasów na czas. Nasz funkcjonalny sposób znakowania wraz z aplikacją mobilną sprawiają, że obsługa szafy vendingowej Martech i pobieranie z niej części jest łatwe i intuicyjne. Moment umieszczenia naszej szafy magazynowej w Państwa firmie będzie końcem wszelkich problemów magazynowych – w sytuacjach krytycznych części zamienne będą odtąd stale dostępne pod ręką.

Obejrzyj film:

Usługi Kłodzko: