Usługi Kłodzko:

Hydraulika siłowa, zakuwanie węży w Kłodzku

Martech ma oddziały w głównych miastach dolnośląskich. Kłodzko i miejscowości regionu obsługuje oddział Martech w Kłodzku (ul. Zajęcza 4H). Specjalizujemy się w hydraulice siłowej. Jesteśmy liderem w zakresie zakuwania węży hydraulicznych. Nasza firma ma blisko 30-letnie doświadczenie w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań w całym obszarze hydrauliki siłowej.

W ofercie Martech klienci z Kłodzka znajdą szeroki asortyment przewodów i innych komponentów do hydrauliki siłowej i pneumatyki. Jesteśmy dystrybutorem certyfikowanych produktów firmy Vitillo i innych cenionych marek, jak Hydac, Rexroth, Parker. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny i troska o korzyści dla naszych klientów.

Martech oferuje usługi w zakresie hydrauliki siłowej dla klientów z Kłodzka i okolicy. Zajmujemy się kompleksowo zakuwaniem węży i montażem układów hydraulicznych. Jako jedyni na rynku oferujemy Serwis 24h z dojazdem do klienta. Wśród naszych podstawowych atutów jest gotowość podjęcia się naprawy zaraz po zgłoszeniu awarii – o dowolnej porze i każdego dnia. Na tle konkurencji wyróżnia nas zespół doświadczonych serwisantów i używanie tylko certyfikowanych części zamiennych. Problemy diagnozujemy u klienta, naprawę rozpoczynamy bez zwłoki. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i dopasowanie się do potrzeb każdego klienta.

 

Usługi Kłodzko: