Hydraulika siłowa
zakuwanie węży Kłodzko

Martech ma oddziały w głównych miastach dolnośląskich. Kłodzko i miejscowości regionu obsługuje oddział Martech w Kłodzku (ul. Zajęcza 4H). Specjalizujemy się w hydraulice siłowej. Jesteśmy liderem w zakresie zakuwania węży hydraulicznych. Nasza firma ma blisko 30-letnie doświadczenie w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań w całym obszarze hydrauliki siłowej.

W ofercie Martech klienci z Kłodzka znajdą szeroki asortyment przewodów i innych komponentów do hydrauliki siłowej i pneumatyki. Jesteśmy dystrybutorem certyfikowanych produktów firmy Vitillo i innych cenionych marek, jak Hydac, Rexroth, Parker. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny i troska o korzyści dla naszych klientów.

Martech oferuje usługi w zakresie hydrauliki siłowej dla klientów z Kłodzka i okolicy. Zajmujemy się kompleksowo zakuwaniem węży i montażem układów hydraulicznych. Jako jedyni na rynku oferujemy Serwis 24h z dojazdem do klienta. Wśród naszych podstawowych atutów jest gotowość podjęcia się naprawy zaraz po zgłoszeniu awarii – o dowolnej porze i każdego dnia. Na tle konkurencji wyróżnia nas zespół doświadczonych serwisantów i używanie tylko certyfikowanych części zamiennych. Problemy diagnozujemy u klienta, naprawę rozpoczynamy bez zwłoki. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i dopasowanie się do potrzeb każdego klienta.

 

Nasz mobilny serwis 24h na którym zakuwamy węże hydrauliczne do 2 cali pozwala na redukcję kosztów związanych z awarią maszyny.

Zaoszczędź dzięki

Współpraca z Martech to oszczędności dla każdej firmy. Korzyści te dostępne są także dla firm z Kłodzka i okolic. Nasz atut to mobilny Serwis 24h, który zakuwa węże hydrauliczne do 2 cali na miejscu u klienta i jest gotów do interwencji w Kłodzku i okolicy od razu po zgłoszeniu nam awarii. Szybka naprawa to oszczędność czasu i redukcja strat.

Zespół inżynierów Martech ma doświadczenie we wprowadzaniu innowacji do urządzeń klientów i w tworzeniu dokumentacji CE. Nasze modyfikacje znacznie obniżają koszty działalności, podnoszą trwałość maszyn i rentowność firm. Dzięki współpracy z nami oszczędza już wiele przedsiębiorstw, w tym firmy z branż takich jak automotive, farmacja czy rolnictwo.

Firma to przede wszystkim:

 • projekty układów hydraulicznych
 • modernizacja linii produkcyjnych
 • elektrozawory
 • pompy hydrauliczne
 • zakuwanie węży hydraulicznych
 • remonty siłowników
 • produkcja agregatów hydraulicznych
 • filtracja i badanie oleju
 • schematy hydrauliczne
 • dokumentacje
 • remonty maszyn
 • węże przemysłowe
 • złączki hydrauliczne
 • serwis 24h

Naszym klientom z Kłodzka i regionu kłodzkiego służymy fachową pomocą i doradztwem w zakresie układów hydrauliki siłowej i pneumatyki.

Oferujemy również:

Remonty maszyn i siłowników

Specjaliści z Martech oferują klientom z Kłodzka i regionu fachowe remonty maszyn i siłowników wykorzystywanych w obszarze hydrauliki siłowej i pneumatyki. Jesteśmy stale do Państwa dyspozycji.

Oferujemy szeroki zakres remontów maszyn i siłowników. Wymieniamy, naprawiamy i regenerujemy elementy siłowników, dokonujemy wymian łożysk i uszczelnień, rur cylindra, tłoczyska.

Dbamy o korzyść klienta, dlatego sugerujemy regenerowanie elementów uszkodzonych. W razie potrzeby dorabiamy nowe elementy. Wykonujemy też całe siłowniki. Testujemy sprzęt poprzez próby ciśnieniowe.

Produkcja agregatów hydraulicznych

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji agregatów hydraulicznych ściśle dopasowanych do potrzeb klientów.

Martech Kłodzko chętnie pomoże w wybraniu właściwego agregatu. Wystarczy kontakt z naszym oddziałem.

Celujemy w rozwiązywaniu problemów i zaspokajaniu potrzeb naszych klientów. Analizujemy, jakie urządzenie jest potrzebne, doradzamy. Potem projektujemy i produkujemy agregat hydrauliczny pod konkretne zastosowanie. Nasi klienci otrzymują sprzęt gotowy do pracy. Agregaty Martech to gwarantowana wysoka jakość i zgodność z obowiązującymi normami.

Agregaty hydrauliczne Martech stosowane są w prasach, wywrotnicach zbóż i owoców, mieszarkach, rampach załadowczych, nitownicach i innych urządzeniach – zależnie od profilu firmy.

Elektrozawory

Oferujemy klientom z Kłodzka szeroki wybór elektrozaworów różnych typów. Stawiamy na Państwa satysfakcję, dlatego doradzamy i pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań.

Naszym atutem jest blisko 30-letnie doświadczenie. Ono pozwala nam trafnie wskazać, jaki elektrozawór najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

Zapewniamy klientom sterowanie elektroniczne, hydrauliczne, pneumatyczne lub ręczne – zależnie od potrzeb.

Linie produkcyjne

Niezawodny napęd to podstawa linii produkcyjnych w każdej branży. Zwykle to hydraulika siłowa napędza linie produkcyjne.

Martech współpracuje z firmami w Kłodzku i w regionie. Jako doświadczeni specjaliści w zakresie hydrauliki siłowej i pneumatyki zapewniamy optymalne rozwiązania napędu linii produkcyjnych.

Napędy, które oferujemy klientom z Kłodzka, cechuje niską awaryjność. Innowacyjne rozwiązania, które stosujemy, obniżają koszty eksploatacji linii produkcyjnych.