Usługi Kłodzko:

Mobilny serwis 24h w Kłodzku

Martech oferuje klientom z Kłodzka i regionu jedyny na rynku całodobowy mobilny serwis 24/7. Prowadzimy tę usługę w głębokim przekonaniu, że w przypadku wystąpienia problemu nasi klienci zasługują na to, by pomoc otrzymać niezwłocznie. Wychodzimy więc naprzeciw Państwa potrzebom, aby żadna awaria – nawet w nocy, w weekend czy na koniec zmiany – nie powodowała niepotrzebnie długiego przestoju urządzeń, które mogą generować zysk tylko wtedy, gdy są sprawne. Specjaliści Martech z Kłodzka są więc stale gotowi przyjść z pomocą. Wystarczy zgłosić nam problem.

Mobilny serwis 24h przynosi oszczędności

Nawet sprzęt wysokiej jakości i trwałości zużywa się i w efekcie może ulec awarii. W firmach naszych klientów jest regułą, że maszyny i instalacje wykorzystywane są w optimum swej wydajności, więc gdy wystąpi usterka, produkcja na tym cierpi, a straty rosną. Do tego problemy czasem pojawiają się w najmniej stosownej chwili: w nocy, w weekend albo na koniec zmiany. Mobilny serwis 24h Martech w Kłodzku jest właśnie po to, by nie musieli Państwo czekać z naprawą do rana, do poniedziałku czy w jakikolwiek sposób dłużej niż trwa sama naprawa. Mobilny serwis 24/7 Martech udzieli pomocy bez zwłoki. Każdego dnia i o każdej porze doby.

Uruchomiliśmy nasz mobilny serwis 24h dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Wiemy, że gdy awaria zatrzyma linię produkcyjną, to nawet pilne zamówienie może nie zostać zrealizowane. W efekcie można ponieść ogromne straty. Zdecydowaliśmy, że chcemy ograniczać to Państwa ryzyko. Jako jedyni na rynku działamy w ten sposób. Wystarczy zawiadomić naszych serwisantów, a przyjadą i zajmą się usuwaniem awarii od razu. Bez czekania na godzinę, w której dostępni byliby inni serwisanci. Podnieśliśmy jakość usług serwisowych na nieznany wcześniej poziom. To wszystko jest do Państwa dyspozycji dzięki Martech w Kłodzku.

Martech w Kłodzku ma części pod ręką

To, że Martech to nie tylko serwis, ale też świetnie wyposażony sklep z częściami, nasi fachowcy z mobilnego serwisu 24h nie muszą czekać, aż potrzebny do naprawy element będzie dostępny u sprzedawcy lub aż go dostarczy kurier. Nasi serwisanci stale mają dostęp do części i dlatego stale są gotowi, by rozpocząć naprawę bez zbędnej zwłoki. Atutem Martech w Kłodzku jest połączenie serwisu w innowacyjnej formie dostępności 24/7 z pozycją lidera sprzedaży części do hydrauliki siłowej, pneumatyki i powiązanych dziedzin.

Nasz mobilny serwis 24h przyjeżdża niezwłocznie po wezwaniu. Martech w Kłodzku wyposaża swoich fachowców w odpowiednie narzędzia i części zamienne. Serwisanci na podstawie zgłoszenia decydują, co może być potrzebne i to właśnie zabierają ze sobą. Tu kluczowe jest wieloletnie doświadczenie. Szczycimy się tym, że serwis mobilny Martech najczęściej dojeżdża usuwać usterkę, mając ze sobą od razu wszystko, co do tego potrzebne. Jeżeli natomiast awaria okaże się bardziej złożona, sięgną po to, co mamy na miejscu w sklepie Martech w Kłodzku. Czas naprawy będzie najkrótszy z możliwych – jesteśmy w tym zakresie bezkonkurencyjni.

Martech naprawia na miejscu u klientów

Jeżeli doszło do awarii w Państwa zakładzie, warto niezwłocznie powiadomić mobilny serwis 24h Martech. Czuwa on w pogotowiu stale, więc zgłoszenia można dokonać każdego dnia i o każdej porze doby. Po zgłoszeniu nie trzeba się martwić o części i narzędzia. Nasi fachowcy się tym zajmą. Standardem jest, że mobilny serwis 24/7 Martech w Kłodzku dojeżdża na wezwanie klienta w pełni wyposażonymi warsztatami mobilnymi. Nie ma również powodu, by obawiać się, że ekipa serwisowa nie dojedzie, bo będzie zajęta w innym miejscu. Mamy obecnie we flocie osiem warsztatów mobilnych. To dość, by zapewnić pomoc naszym klientom w całym regionie.

Doświadczeni fachowcy z mobilnego serwisu 24h na miejscu szybko i trafnie diagnozują problem. Wskazują Państwu niezbędny zakres remontu i gotowi są go rozpocząć od ręki. Węże hydrauliczne o rozmiarach do 2 cali zakuwają na miejscu. W konsultacji z Państwem podejmowane są wszelkie pilne i dalsze czynności serwisowe i naprawcze. Po zakończonej naprawie testujemy sprawność sprzętu. Przywracamy skutecznie i niezwłocznie właściwy stan Państwa urządzeń.

Usługi Kłodzko: