Usługi Bolesławiec:

Szafy vendingowe w Bolesławcu


Łatwy dostęp do części zamiennych znacznie skraca czas usuwania awarii. Przestój w produkcji trwa krócej, straty są mniejsze. Największe oszczędności są wtedy, gdy komplet części od razu jest na miejscu. To możliwe dzięki szafom magazynowym Martech, dostępnym dla klientów w Bolesławcu i regionie. Działają one jak magazyn konsygnacyjny – zawierają komplet części, ale płaci się za każdą dopiero wtedy, gdy zostanie pobrana z szafy i użyta. Zachęcamy klientów Martech w Bolesławcu do korzystania z tego rozwiązania.

Aplikacja (Android)

qrcode-szafa

Części zamienne stale dostępne na miejscu

Nie da się do końca przewidzieć, jakie części będą do wymiany, gdy dojdzie do awarii. Nasi fachowcy zabierają ze sobą zestaw złożony z tego, co najczęściej jest potrzebne. Ale podczas naprawy czasem trzeba wymienić coś więcej. Wtedy trzeba poczekać na dowóz brakujących elementów. Dlatego najlepiej, gdy komplet części używanych w danym zakładzie stale jest na miejscu. Każdy zakład ma konkretne instalacje, potrzebuje więc określonego zestawu części zamiennych. Ich dostępność na miejscu to gwarancja maksymalnej redukcji czasu naprawy i strat wynikających z przestoju zakładu. Klienci Martech z Bolesławca mogą korzystać z szaf magazynowych Martech – rozwiązania wygodnego i jednocześnie opłacalnego.

Nasz magazyn części w Państwa firmie

Najkorzystniej jest płacić tylko za to, co naprawdę potrzebne. Jeśli firma prowadzi własny magazyn części zamiennych, musi je kupić zawczasu i ponosić koszty ich magazynowania. Jeśli nie ma takiego magazynu – brak łatwego dostępu do części może wydłużyć naprawę i zwiększyć straty firmy. Szafy magazynowe Martech dostępne dla klientów w Bolesławcu to rozwiązanie usuwające oba te potencjalne problemy. To my dbamy o odpowiednią zawartość magazynu części, jakim jest szafa magazynowa Martech. Nasi klienci z Bolesławca nie muszą więc ponosić kosztów tworzenia i utrzymywania własnego magazynu sprzętu. Martech zapewnia ścisłe dopasowanie zawartości szafy magazynowej do potrzeb Państwa zakładu i do Państwa oczekiwań. W przypadku awarii w Państwa firmie nasz całodobowy serwis 24/7 przyjeżdża na miejsce i niezwłocznie, korzystając z zawartości szafy magazynowej, usuwa awarię bez potrzeby czekania na dowóz dodatkowych części zamiennych. To rozwiązanie korzystne i po prostu sensowne.

Płacą Państwo tylko za wykorzystane elementy

Szafa magazynowa Martech to dla naszych klientów z Bolesławca i okolicy rozwiązanie bardzo opłacalne. Wśród jej najważniejszych zalet znajduje się to, że za części pozostające w szafie magazynowej nie trzeba z góry płacić. Opłata pobierana jest dopiero wtedy, gdy dana część jest naprawdę potrzebna – więc gdy zostanie z szafy wyciągnięta i użyta. Z naszą szafą magazynową mają Państwo do dyspozycji cały potrzebny asortymentem podzespołów Martech dostępny jak na sklepowej półce, tyle że na miejscu – u siebie, pod ręką. Dopóki jakaś część nie jest potrzebna, nie płaci się za nią. To rozwiązuje problem kosztów zakupu części z wyprzedzeniem, gdy jeszcze nie są potrzebne oraz problem ich magazynowania do momentu, aż zostaną użyte. Jednocześnie dostęp do wszystkiego, co potrzebne, jest od razu i na miejscu – u Państwa.

Martech dba o dobór i dostępność części

W konsultacji z Państwem, uwzględniając indywidualne potrzeby konkretnego Państwa zakładu, zapewniamy niezbędny i zindywidualizowany zestaw części zamiennych, które umieszczamy w szafie magazynowej. Cała obsługa szafy magazynowej, gwarantowanie stałego dostępu do części, uzupełnianie ilości produktów, które zostały zużyte – to pozostaje na naszej głowie. Nasi klienci, którzy mają szafę magazynową Martech, w ogóle nie muszą zajmować się kwestiami związanymi z dostępem do części zamiennych do urządzeń, z których korzystają. Martech z powodzeniem zarządza gospodarką magazynową w firmach swoich klientów. Szafa magazynowa to proste, opłacalne i nowoczesne podejście do kwestii magazynowania. Mają Państwo stały dostęp do zawartości szafy i stanu tego magazynu przy pomocy naszej aplikacji mobilnej.

Obejrzyj film:

Usługi Bolesławiec: