Usługi Bolesławiec:

Hydraulika
siłowa
Pneumatyka
Mobilny
serwis 24h
Szafy
vendingowe
Centralne
smarowanie
Mikrofiltracja
oleju
Remonty maszyn
i urządzeń

Szafy vendingowe Bolesławiec


Łatwy dostęp do części zamiennych znacznie skraca czas usuwania awarii. Przestój w produkcji trwa krócej, straty są mniejsze. Największe oszczędności są wtedy, gdy komplet części od razu jest na miejscu. To możliwe dzięki szafom magazynowym Martech, dostępnym dla klientów w Bolesławcu i regionie. Działają one jak magazyn konsygnacyjny – zawierają komplet części, ale płaci się za każdą dopiero wtedy, gdy zostanie pobrana z szafy i użyta. Zachęcamy klientów Martech w Bolesławcu do korzystania z tego rozwiązania.

Aplikacja (Android)

Części zamienne stale dostępne na miejscu

Nie da się do końca przewidzieć, jakie części będą do wymiany, gdy dojdzie do awarii. Nasi fachowcy zabierają ze sobą zestaw złożony z tego, co najczęściej jest potrzebne. Ale podczas naprawy czasem trzeba wymienić coś więcej. Wtedy trzeba poczekać na dowóz brakujących elementów. Dlatego najlepiej, gdy komplet części używanych w danym zakładzie stale jest na miejscu. Każdy zakład ma konkretne instalacje, potrzebuje więc określonego zestawu części zamiennych. Ich dostępność na miejscu to gwarancja maksymalnej redukcji czasu naprawy i strat wynikających z przestoju zakładu. Klienci Martech z Bolesławca mogą korzystać z szaf magazynowych Martech – rozwiązania wygodnego i jednocześnie opłacalnego.

Nasz magazyn części w Państwa firmie

Najkorzystniej jest płacić tylko za to, co naprawdę potrzebne. Jeśli firma prowadzi własny magazyn części zamiennych, musi je kupić zawczasu i ponosić koszty ich magazynowania. Jeśli nie ma takiego magazynu – brak łatwego dostępu do części może wydłużyć naprawę i zwiększyć straty firmy. Szafy magazynowe Martech dostępne dla klientów w Bolesławcu to rozwiązanie usuwające oba te potencjalne problemy. To my dbamy o odpowiednią zawartość magazynu części, jakim jest szafa magazynowa Martech. Nasi klienci z Bolesławca nie muszą więc ponosić kosztów tworzenia i utrzymywania własnego magazynu sprzętu. Martech zapewnia ścisłe dopasowanie zawartości szafy magazynowej do potrzeb Państwa zakładu i do Państwa oczekiwań. W przypadku awarii w Państwa firmie nasz całodobowy serwis 24/7 przyjeżdża na miejsce i niezwłocznie, korzystając z zawartości szafy magazynowej, usuwa awarię bez potrzeby czekania na dowóz dodatkowych części zamiennych. To rozwiązanie korzystne i po prostu sensowne.

Płacą Państwo tylko za wykorzystane elementy

Szafa magazynowa Martech to dla naszych klientów z Bolesławca i okolicy rozwiązanie bardzo opłacalne. Wśród jej najważniejszych zalet znajduje się to, że za części pozostające w szafie magazynowej nie trzeba z góry płacić. Opłata pobierana jest dopiero wtedy, gdy dana część jest naprawdę potrzebna – więc gdy zostanie z szafy wyciągnięta i użyta. Z naszą szafą magazynową mają Państwo do dyspozycji cały potrzebny asortymentem podzespołów Martech dostępny jak na sklepowej półce, tyle że na miejscu – u siebie, pod ręką. Dopóki jakaś część nie jest potrzebna, nie płaci się za nią. To rozwiązuje problem kosztów zakupu części z wyprzedzeniem, gdy jeszcze nie są potrzebne oraz problem ich magazynowania do momentu, aż zostaną użyte. Jednocześnie dostęp do wszystkiego, co potrzebne, jest od razu i na miejscu – u Państwa.

Martech dba o dobór i dostępność części

W konsultacji z Państwem, uwzględniając indywidualne potrzeby konkretnego Państwa zakładu, zapewniamy niezbędny i zindywidualizowany zestaw części zamiennych, które umieszczamy w szafie magazynowej. Cała obsługa szafy magazynowej, gwarantowanie stałego dostępu do części, uzupełnianie ilości produktów, które zostały zużyte – to pozostaje na naszej głowie. Nasi klienci, którzy mają szafę magazynową Martech, w ogóle nie muszą zajmować się kwestiami związanymi z dostępem do części zamiennych do urządzeń, z których korzystają. Martech z powodzeniem zarządza gospodarką magazynową w firmach swoich klientów. Szafa magazynowa to proste, opłacalne i nowoczesne podejście do kwestii magazynowania. Mają Państwo stały dostęp do zawartości szafy i stanu tego magazynu przy pomocy naszej aplikacji mobilnej.

Obejrzyj film:

Usługi Bolesławiec:

Hydraulika
siłowa
Pneumatyka
Mobilny
serwis 24h
Szafy
vendingowe
Centralne
smarowanie
Mikrofiltracja
oleju
Remonty maszyn
i urządzeń