Usługi Bolesławiec:

Pneumatyka - Bolesławiec

Martech w Bolesławcu i regionie oferuje Państwu bogatą paletę produktów stosowanych w dziedzinie pneumatyki. Sprężone powietrze to dziś szeroko stosowany nośnik energii. Odpowiada ono za napęd i sterowanie w wielu urządzeniach i procesach technologicznych. Martech dostarcza klientom z Bolesławca optymalne rozwiązania w zakresie pneumatyki. Wyróżnia nas dopasowanie oferty ściśle do potrzeb klienta, wiedza i doświadczenie naszych pracowników i korzystanie z podzespołów renomowanych marek.

Martech - pneumatyka

Siłowniki pneumatyczne każdego typu dostępne w Bolesławcu

W układach pneumatycznych czynnikiem roboczym jest sprężone powietrze. Zastosowanie tego sposobu przenoszenia energii i przekazywania sygnałów sterujących jest dziś bardzo szerokie. Rolę źródła energii pełnią siłowniki pneumatyczne. Stosuje się różne typy tych urządzeń, różniące się sposobem działania, mocą, przeznaczeniem, przystosowaniem do warunków pracy, a także zastosowanymi technologiami i materiałami.

Martech w Bolesławcu oferuje klientom szeroką paletę siłowników różnych typów. Służymy radą, by rozwiązania najlepiej dopasować do Państwa potrzeb. Znajdowanie rozwiązań optymalnych dla naszych klientów to nasza zasada, na której budujemy renomę marki Martech.

Mamy bogate doświadczenie produkcji siłowników do układów pneumatycznych. Klientom z Bolesławca Martech oferuje unikatową możliwość pozyskania urządzeń odpowiadających zindywidualizowanym potrzebom – zwykle różnym w zależności od miejsca i sposobu zastosowania siłownika. Nie tylko produkujemy, ale również regenerujemy siłowniki różnych typów i marek. Martech ma w tym zakresie bogate doświadczenie, bo regenerację siłownika zamiast jego wymiany proponujemy zawsze, gdy tylko jest to rozwiązanie sensowne i korzystne dla naszych klientów.

Ważne jest właściwe przygotowanie powietrza

Powietrze jako czynnik roboczy w układzie pneumatycznym powinno być odpowiednio przygotowane. Chodzi o filtrację i naolejenie, które dają optymalne parametry funkcjonowania układu. Martech, stale poszerzając swą ofertę w dziedzinie pneumatyki, oferuje Państwu w Bolesławcu stacje przygotowania powietrza do układów pneumatycznych. Właściwa stacja jest, w opinii fachowców, podstawą dobrego funkcjonowania całej instalacji. Warto skorzystać z oferty Martech w tym zakresie.

Martech - pneumatyka

Gwarantujemy trwałość i szczelność połączeń

Martech oferuje w Bolesławcu komplet elementów do różnorodnych układów pneumatycznych. Mamy w sprzedaży wszelkiego rodzaju węże, złącza i szybkozłączki – wykonane z różnych materiałów, mające różne parametry i kształty. Klienci Martech z Bolesławca i okolicy znajdą u nas zawory sterujące (elektryczne, mechaniczne) i manometry (standardowe, glicerynowe, specjalne).

Naszą ofertę uzupełnia bogaty zestaw akcesoriów. To na przykład tłumiki hałasu czy listwy przyłączeniowe. W Martech szczycimy się tym, że udostępniamy Państwu produkty wysokiej jakości i renomowanych, uznanych na rynku marek.

Silną stroną Martech w Bolesławcu jest zdolność zaspokojenia zindywidualizowanych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy maksymalnie elastyczni, uwzględniamy specyfikę układów pneumatycznych naszych klientów i bierzemy pod uwagę ich potrzeby oraz perspektywę ich rozwoju. Wiedza naszych fachowców pomaga prawidłowo montować najbardziej zaawansowane układy pneumatyczne. To warunek ich niezawodnego działania.

Martech - pneumatyka

Magazyny przygotowane pod klienta

Martech prowadzi współpracę z licznymi renomowanymi producentami i dostawcami elementów stosowanych w pneumatyce. Współpraca ta pozwala nam na tworzenie magazynów konsygnacyjnych. To korzystny model dostępu do podzespołów układów pneumatycznych. W ofercie Martech w Bolesławcu godne polecenia są magazyny dedykowane pod klienta. Magazynuje się w ten sposób indywidualnie dobrany, uwzględniający potrzeby danego klienta zestaw produktów. To gwarancja, że wszystko, cokolwiek będzie potrzebne w Państwa zakładzie, do Państwa układu pneumatycznego, będzie dostępne od ręki w dedykowanym magazynie. To daje pewność oszczędności czasu i kosztów.

W ofercie posiadamy: złącza, węże, zawory sterujące, siłowniki.

Usługi Bolesławiec: