Usługi Bolesławiec:

Mobilny serwis 24h w Bolesławcu

W Bolesławcu i regionie Martech udostępnia Państwu całodobowy mobilny serwis 24/7. Awaria może wystąpić w dowolnym momencie: w nocy, w weekend, na koniec zmiany. Produkcja staje, koszty i straty rosną. Dlatego specjaliści Martech w Bolesławcu są stale w pogotowiu. Wystarczy zgłosić awarię do naszego mobilnego serwisu 24/7, a niezwłocznie rozpoczniemy jej usuwanie. Jako jedyni na rynku oferujemy taki serwis – dostępny dosłownie w każdym momencie.

Mobilny serwis 24/7 to oszczędność na przestojach

Profesjonalne urządzenia i instalacje zaprojektowane są tak, by móc z nich korzystać stale, także intensywnie i pod dużymi obciążeniami. Nawet najlepszy sprzęt ulega jednak zużyciu i z czasem może ulec awarii. Takie zdarzenie jest w stanie zatrzymać działanie nawet całego zakładu. Czasem w najbardziej nieodpowiednim momencie: w nocy, w weekend czy na koniec zmiany. Produkcja zostaje przerwana, a im dłużej to trwa, tym większe są straty. W Martech doskonale rozumiemy, jak ważne jest niezwłoczne usuwanie takich awarii. Dlatego jako jedyni na rynku oferujemy mobilny serwis 24/7 – dostępny w każdej chwili. Wystarczy zgłosić nam awarię, a udzielimy Państwu pomocy i niezwłocznie przystąpimy do naprawy. W dowolnym momencie dowolnego dnia tygodnia. Dzięki temu pomożemy ograniczyć straty na przestojach spowodowanych awariami.

Stale mamy dostęp do potrzebnych części

Atutem mobilnego serwisu 24/7 Martech w Bolesławcu jest to, że nasi fachowcy mogą przystąpić do usuwania awarii niezwłocznie po zgłoszeniu – w dowolnym momencie doby i bez potrzeby oczekiwania na części zamienne. Nasza firma jest liderem sprzedaży części do hydrauliki siłowej, pneumatyki i powiązanych dziedzin, posiada więc stały dostęp do części, które są potrzebne do napraw. Nasi serwisanci przyjeżdżają na miejsce szybko i z potrzebnymi narzędziami, a już na podstawie zgłoszenia są w stanie wstępnie określić, jakie podzespoły mogą być potrzebne do naprawy. W razie potrzeby mają do dyspozycji cały bogaty asortyment sklepu Martech w Bolesławcu. To bardzo skraca czas rozwiązywania wszelkich problemów technicznych, które są zgłaszane naszemu mobilnemu serwisowi 24/7.

Przyjeżdżamy i naprawiamy na miejscu

Znaczną część awarii nasi specjaliści z całodobowego serwisu są w stanie naprawić od ręki i na miejscu u klienta. Jeśli więc doszło do awarii w Państwa zakładzie, wystarczy zadzwonić do naszego mobilnego serwisu 24/7. Kontakt jest możliwy w każdej chwili, bo nasi pracownicy czekają w pogotowiu na tego rodzaju zgłoszenia. Gdy informacja o awarii dociera do nas, to Martech troszczy się dalej o to, by zrobić wszystko, co trzeba, aby problem został rozwiązany. Nie muszą się Państwo martwić o dostępność części zamiennych, o narzędzia potrzebne do usuwania usterki. Krótko mówiąc: Państwo zgłaszają awarię, a nasz mobilny serwis niezwłocznie i kompleksowo zajmuje się jej usunięciem.

Nie ma obawy, że gdy zadzwonią Państwo ze zgłoszeniem awarii, to nasi serwisanci będą zajęci w innym miejscu. Zadbaliśmy o to, by nawet wtedy, gdy awarie wystąpią w więcej niż jednym miejscu, nasi serwisanci mogli się nimi zając niezwłocznie. W swojej flocie posiadamy osiem mobilnych warsztatów. To sprawia, że możemy przystąpić do usuwania awarii od razu nawet u kilku naszych klientów jednocześnie.

Doświadczeni fachowcy Martech w Bolesławcu szybko i trafnie diagnozują problem na miejscu, po czym wskazują niezbędny zakres remontu, jaki przywróci sprawność Państwa sprzętowi. Wiele napraw wykonujemy od ręki. Węże hydrauliczne o rozmiarach do 2 cali zakuwamy na miejscu. Nasi specjaliści w konsultacji z Państwem podejmą wszelkie niezbędne czynności serwisowe i naprawcze, mając na celu jak najszybsze usunięcie awarii. Warto przy tym zaznaczyć, że w Martech podczas czynności serwisowych i naprawczych korzystamy z części i podzespołów najwyższej jakości. Po zakończeniu naprawy testujemy sprzęt, który był powierzony naszym specjalistom. Nasi klienci w Bolesławcu mogą liczyć na sprawność i fachowość naszych serwisantów.

Usługi Bolesławiec: