Usługi Wałbrzych:

Szafy vendingowe w Wałbrzychu

Martech w Wałbrzychu oferuje klientom szafy magazynowe. Działają one na zasadzie magazynu konsygnacyjnego. Zawierają zestaw elementów dokładnie dobranych do potrzeb firmy klienta. Płaci się za części dopiero w momencie ich pobrania z szafy magazynowej. Martech daje więc Państwa firmie stały dostęp do kompletu części zamiennych bez potrzeby płacenia za nie z góry. Posiadanie części na miejscu w przypadku awarii znacznie przyśpiesza wykonanie naprawy. Serdecznie polecamy to rozwiązanie klientom Martech z Wałbrzycha, gdyż jest ono wygodne i ekonomicznie opłacalne.

Aplikacja (Android)

qrcode-szafa

Wszystkie części pod ręką

Gdy wystąpi awaria, która wymaga wymiany części, a one są dostępne na miejscu – to skraca się czas naprawy. Każda firma potrzebuje innego zestawu części. W szafie magazynowej Martech umieszczamy dokładnie ten zestaw elementów, który jest potrzebny w firmie, która korzysta z danej szafy. Doświadczenie i wiedza na temat używanego przez Państwa sprzętu pozwala nam dokładnie ustalić, jakiego rodzaju części zamienne powinny się znajdować stale pod ręką – w szafie magazynowej Martech w Państwa zakładzie. To my pilnujemy, by w szafie vendingowej Martech były zawsze dostępne na miejscu właśnie te części, których firma klienta potrzebuje. Posiadanie szafy magazynowej Martech skraca więc czas naprawy do minimum.

Magazyn Martech na miejscu u Państwa

Szafa magazynowa Martech jest naszym magazynem części zamiennych znajdującym się w Państwa firmie. Dostępność zindywidualizowanego zestawu części na miejscu i od zaraz to jedna z kluczowych zalet tego rozwiązania. Martech przygotowuje w porozumieniu z klientem listę podzespołów, które są potrzebne w danym zakładzie i umieszcza je w szafie magazynowej. Następnie naszym zadaniem jest dbanie o to, by żadnej z potrzebnych części w szafie nie zabrakło. Kontrolujemy więc i uzupełniamy ich ilość – stosownie do zużycia. Jeśli dojdzie do awarii w firmie, a na miejscu jest wyposażona szafa magazynowa Martech, to na pewno znajdzie się w niej każdy element potrzebny do naprawy. Wszystko jest dostępne natychmiast i przez 7 dni w tygodniu – w dowolnym momencie.

Zapłata tylko za to, co wykorzystane

Dokładnie dobrane i dostępne stale pod ręką części zamienne to nie jedyna zaleta szaf magazynowych Martech. Polecamy Państwu to rozwiązanie jako najlepszy i najoszczędniejszy wybór w zakresie gospodarki magazynowej. Przyczyny łatwo wskazać. Jeżeli firma chce mieć własny magazyn części, musi ponieść koszty ich wcześniejszego zakupu. Ponosi również koszty magazynowania i obsługi magazynu. Szafa magazynowa Martech usuwa wszystkie te niedogodności. Daje stały dostęp do części bezpośrednio w firmie – więc spełnia rolę własnego firmowego magazynu. Ale dzieje się to bez zbędnych kosztów. Nie ma potrzeby wcześniejszego zakupu części – płaci się tylko za to, czego się użyje, bo płatność następuje dopiero po pobraniu przedmiotu z szafy magazynowej. To Martech bierze na siebie koszty związane z kontrolowaniem stanów magazynowych i z zapewnieniem stałej dostępności odpowiedniej liczby dopasowanych do potrzeb zakładu części. W ten sposób szafy magazynowe Martech pozwalają na natychmiastowy dostęp do tysięcy części – bez potrzeby ich wcześniejszego zamawiania, zakupu, gromadzenia, ewidencjonowania, a także bez kosztów dostawy i straty czasu w oczekiwaniu na taką dostawę.

My dbamy o zawartość szafy magazynowej

Martech w Wałbrzychu poleca Państwu proste, nowoczesne i opłacalne podejście do kwestii dostępu do części zamiennych. Dostęp ten zapewnia szafa magazynowa Martech. Sprawnie i ściśle w zgodzie z potrzebami zarządzamy gospodarką magazynową w firmach naszych klientów. Na nas spoczywa kontrola stanu magazynowego części zamiennych, uzupełnianie zawartości szafy magazynowej, dbałość o czytelne oznakowanie części i o łatwość Państwa dostępu do nich – gdy staną się potrzebne. Nasza aplikacja mobilna czyni obsługę szafy i pobieranie części sprawami bardzo prostymi, intuicyjnymi. Szafa magazynowa Martech w Państwa firmie zabezpiecza zupełnie kwestię dostępności potrzebnych części zamiennych.

Obejrzyj film:

Usługi Wałbrzych: