Usługi Wałbrzych:

Mobilny serwis 24h w Wałbrzychu

Martech w Wałbrzychu zapewnia klientom wyjątkowy na rynku całodobowy mobilny serwis 24/7. Uruchomiliśmy go, bo doskonale wiemy, że awarie zdarzają się także w nocy, w weekendy czy na koniec zmiany. Wówczas produkcja jest zatrzymana, a straty rosną. Najlepiej więc usuwać problem niezwłocznie. Teraz wystarczy zgłosić się do naszego mobilnego serwisu 24/7, a od razu rozpoczniemy usuwanie awarii. Każdego dnia o dowolnej porze.

Mobilny serwis 24/7 Martech w Wałbrzychu

Intensywna eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji powoduje ich nieuniknione zużywanie się. Choć profesjonalny i markowy sprzęt jest przystosowany do pracy stałej i pod dużymi obciążeniami, awarie wynikające ze zużycia są nieuniknione – można jedynie ograniczyć ich częstotliwość. Niestety sprzęt psuje się czasem w najbardziej nieodpowiednim momencie. Awaria w nocy, w weekend czy na koniec zmiany może przerwać produkcję nawet na kilkadziesiąt godzin. Im dłużej to trwa, tym straty są większe. W Martech stawiamy na korzyści i oszczędności naszych klientów. Dlatego uruchomiliśmy i jako jedyni na rynku oferujemy mobilny serwis 24/7. Jest on dostępny stale. Wystarczy zgłosić nam awarię, a nasi specjaliści niezwłocznie zabierają się za jej usuwanie. Każdego dnia i o każdej porze. Pomagamy w ten sposób minimalizować Państwa straty spowodowane awariami i przestojami w zakładach.

Martech w Wałbrzychu to stały dostęp do części zamiennych

Podstawą szybkości działania naszego mobilnego serwisu 24/7 jest jego stała gotowość do rozpoczęcia naprawy, a także jego stały dostęp do części zamiennych. Atutem Martech w Wałbrzychu jest to, że jesteśmy liderem sprzedaży części do hydrauliki siłowej, pneumatyki i powiązanych dziedzin. Specjaliści z naszego mobilnego serwisu 24/7 nie muszą więc czekać na dowóz części od innych dostawców – mają do nich dostęp od ręki.

Mobilny serwis 24/7 Martech w Wałbrzychu przyjeżdża niezwłocznie po wezwaniu, z własnymi narzędziami i częściami, które dobiera na podstawie informacji o zgłoszonej usterce. Doświadczenie naszych specjalistów sprawia, że najczęściej nasz mobilny warsztat dojeżdża od razu z wszystkim, co potrzebne do usunięcia problemu. Jeżeli awaria okazuje się bardziej złożona, pod ręką jest pełen asortyment sklepu Martech w Wałbrzychu. W rezultacie czas naprawy jest ograniczony do minimum. Nasz mobilny serwis 24/7 jest w tym zakresie bezkonkurencyjny.

Po prostu przyjeżdżamy i naprawiamy

Atutem Martech w Wałbrzychu jest to, że nasi pracownicy z całodobowego serwisu większość napraw wykonują od ręki i na miejscu u klienta. W przypadku awarii wystarczy zadzwonić do naszego mobilnego serwisu 24/7 – w dowolnej chwili, bo serwisanci stale są w pogotowiu i czekają na zgłoszenia. Po zgłoszeniu – bierzemy na siebie wszystko, co konieczne, by problem został rozwiązany. Zapewniamy części zamienne, mamy odpowiednie wyposażenia do realizowania napraw. Wystarczy nam zgłosić awarię. My zajmiemy się wszystkim, co konieczne, by ją usunąć niezwłocznie i skutecznie.

Jesteśmy gotowi reagować na wiele zgłoszeń jednocześnie. Posiadamy flotę ośmiu mobilnych warsztatów. Możemy rozpoczynać usuwanie awarii bez zwłoki. Nie ma obawy, że trzeba będzie czekać, bo nasi specjaliści będą zajęci u innego klienta.
Fachowcy Martech w Wałbrzychu diagnozują problem na miejscu szybko i trafnie. Wskazują niezbędny zakres remontu. Większość napraw realizują od ręki. Węże hydrauliczne o rozmiarach do 2 cali zakuwają na miejscu. Wszystko odbywa się w ścisłej konsultacji z klientami.
Zlecenie usunięcia awarii naszemu mobilnemu serwisowi 24/7 to nie tylko szybkie rozwiązanie problemu, ale też ograniczenie ryzyka powtórzenia się usterki. Wynika to z tego, że zawsze proponujemy stosowanie części zamiennych najwyższej jakości, a nasi specjaliści dysponują doświadczeniem i wiedzą, by naprawa była wykonana w optymalny sposób. Po naprawie wykonujemy testy sprzętu. Rozwiązujemy Państwa problem z awarią kompleksowo. Polecamy korzystanie ze sprawności i fachowości serwisantów z Martech w Wałbrzychu.

Usługi Wałbrzych: