Hydraulika Siłowa

Praca

Serwisant hydrauliki siłowej

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Serwisant hydruliki siłowej.

Obowiązki:
  • Wymiana uszkodzonych przewodów , złączek , zaworów hydraulicznych oraz ich uszczelnień,
  • serwis układów hydraulicznych u klienta,
  • zamawianie surowców i materiałów technicznych,
  • wsparcie działów utrzymania ruchu klientów firmy,
Wymagania:
  • wykształcenie i/lub doświadczenie techniczne (hydraulika siłowa, mechanik, ślusarz),
  • dyspozycyjność , zaangażowanie, determinacja , szybkość działania,
  • sumienność , samodzielność i umiejętność pracy w grupie,
  • prawo jazdy kat B
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę i pracę w młodym zwartym zespole,
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju,
  • Szkolenia i wsparcie techniczne,
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami / brygadami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997R. Dz. U. Z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Przedstawiciel handlowy

Poszukujemy przedstawiciela handlowego działającego na terenie miast: Wrocław , Bolesławiec

Jeśli masz doświadczenie w branży hydrauliki siłowej wysokiego ciśnienia , pneumatyki lub węży przemysłowych i chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie, prześlij nam swoje CV na adres mailowy: [email protected]

Oferujemy:
  • pracę w dynamicznej i stabilnej firmie
  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Preferujemy:
  • wyształcenie minimum średnie
  • dyspozycyjność
  • sumienność
  • entuzjazm i motywacja do pracy
  • doskonałe predyspozycje interpersonalne
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowaniu trwałych relacji z klientem
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • prawo jazdy kat. B

Przelewy24